Xiaomi Mi Smart Band 6

Opaska Mi Smart Band 5 zadebiutowała w Chinach w czerwcu 2020 roku i już po 9 miesiącach od tamtej premiery mamy premierę Band 6. Między Band 4 a 5 różnic nie było zbyt wiele, ale tym razem w Xiaomi Mi Smart Band 6 różnica jest już znacznie większa porównując do modelu Band 5. Co najważniejsze nowa odsłona opaski nadal jest wyceniona bardzo atrakcyjnie, bo w Chinach kupimy ją za 140 PLN a w Polsce ta cena powinna kształtować się na poziomie ok 200 PLN.

Xiaomi Mi Smart Band 6 przede wszystkim ma znacznie większy ekran, bo o przekątnej 1,56 cala o rozdzielczość 152×486 pikseli i jasności do 450 nitów. Jednak nie tylko znacznie większy ekran jest największą nowości, bo band otrzymał również pulsoksymetr, pozwalający zmierzyć poziom nasycenia krwi tlenem (SpO2), co w dobie Covida może być bardzo przydatną funkcją.

Do tego znacznie więcej funkcji oprogramowania opaski takich jak: trybów treningowych 30 z czego 6 opaska sama wykrywa, możliwość robienia zdjęć aparatem smartfona, / który został z nią sparowany/z poziomu opaski, pomiar poziomu stresu, ćwiczenia oddechowe i wiele innych. Czego brakuje nadal, na co wielu fanów bandów liczyło to GPS, którego obecność przed premierą sugerowano w wielu materiałach prasowych. Jak widać była to tylko plotka, bo nowa wersja Mi Smart Band 6 nie posiada modułu GPS. Możliwe, że znajdziemy go dopiero w Mi Smart Band 7 która zapewne zadebiutuje jak znamy Xiaomi nie później niż na początku przyszłego roku.

Jeżeli nie chce Wam się czekać do premiery Banda 6 w Polsce możecie go zamówić już teraz pod tym linkiem w promocyjnych cenach:

Opaska Mi Smart band 6

Dodaj komentarz

jeden × 2 =