Reallusion Inc. oprogramowanie do animacji 2D i 3D.

Reallusion Inc. oprogramowanie do animacji 2D i 3D. Studio efektów kinowych w domu i firmie.

Reallusion Inc. to firma z Doliny Krzemowej tworząca oprogramowanie do animacji 2D i 3D. Oprogramowanie jakie oferuje może być używane przez profesjonalistów jak i amatorów umożliwiając tym drugi dostęp do efektów filmowych jakie jeszcze do nie dawna nie były w zasięgu amatorskich produkcji. 

Reallusion Inc udostępnia użytkownikom profesjonalne rozwiązania do tworzenia bardzo naturalnych animacji postaci, mimiki twarzy, animacji w czasie rzeczywistym oraz do prewizualizacji i produkcji. Oprogramowanie współpracuje z rozwiązaniami takich firm jak Nvidia, Unreal, Unity, Sketchfab, Daz3D i wielu innych.

Rozwiązania Reallusion Inc. to zestaw oprogramowania i pluginów które można dobrać dla własnych potrzeb. Podstawowe programy do animacji 3D:

iClone 7

Oprogramowanie iClone 7 to prawdziwy kombajn możliwości dla twojej produkcji 3D. Najważniejsze jego cechy to: animacja postaci, animacja twarzy, generowanie postaci, profesjonalna animacja, sceny i rekwizyty, profesjonalne oświetlenie, system kamer, niesamowite efekty wizualne w czasie rzeczywistym, import i export postaci, rekwizytów, ruchu itp., wtyczki rozszerzające możliwości IClone 7.

Foto: reallusion.com

Character Creation 3

Character Creator 3 to profesjonalne rozwiązanie do tworzenia postaci, jej realistycznego wyglądu które można użyć nie tylko w iClone ale również w Maya, Blender, Unreal Engine 4, Unity lub innymi narzędziami 3D.

Wtyczki jakie można użyć w oprogramowaniu do animacji 3D mają też niesamowite możliwości.

Foto: reallusion.com

Motion LIVE

Wtyczka Motion LIVE służy do przechwytywania ruchu za pomocą specjalistycznego sprzętu Body Motion Capture. Użytkownicy mogą eksportować swoje animacje jako pliki FBX lub BVH poprzez 3DXchange Pipeline.

Jeżeli nie posiadasz sprzętu Body Motion Capture możesz skorzystać z ActorCore gdzie znajdziesz dużą bibliotekę ruchów z której możesz skorzystać za niewielką opłatą.

Przedstawiłem tylko namiastkę możliwości oprogramowania Reallusion Inc., więcej materiałów na jego temat znajdziecie na ich stronie reallusion.com. Po rejestracji na stronie możecie ściągnąć w pełni funkcjonalne/ ograniczone czasowo/ wersję demo oprogramowania. Jeżeli chcecie kupić oprogramowanie Reallusion Inc dokładnie rozejrzyjcie sę na jej stronie bo często oferują duże zniżki i tańsze zakupy w zestawach kilku programów.

Dodaj komentarz

3 × cztery =