Bumblebee II Professional

Bumblebee II Professional nowy mikrofon firmy Neat Microphones

Firma Neat Microphones zaprezentowała dziś swój nowy mikrofon USBBumblebee II Professional. Zaprezentowany mikrofon to część nowej linii mikrofonów Neat 2021. Bumblebee II to wszechstronny i łatwy w użyciu mikrofon pojemnościowy USB, który oferuje profesjonalnej jakości cyfrowe wyjście audio 24-bit/96 kHz. Jest to tanie, bo jego cena detaliczna wynosi 99,99 USD a zarazem profesjonalne rozwiązanie dla konferencji głosowych, muzyków, lektorów, streamerów oraz graczy.

„Bumblebee II jest wyposażony w 25-milimetrową kapsułę – większą niż jakikolwiek inny produkt w tym przedziale cenowym – która zapewnia pełny, bogaty dźwięk, który wyznaczy nowy standard tego, co konsumenci i profesjonaliści uzyskują z wysokowydajnego mikrofonu USB za 100 USD” – powiedział Skipper Wise, założyciel firmy Neat Microphones.

Mikrofon wyposażony został w elegancki i wytrzymały statyw biurkowy montowany na jarzmie który zapewnia stabilność na każdej powierzchni, jeżeli zajdzie taka potrzeba można go wymienić na statyw mikrofonowy lub zamontować na wysięgniku mikrofonowym.

Bumblebee II trafi do sprzedaży 12 grudnia 2021 r., ale już teraz można go zamówić, bo jest dostępny w przedsprzedaży min. w Amazon.

Dodaj komentarz

pięć × dwa =