GauGAN2 firmy Nvidia

GauGAN2 firmy Nvidia

GauGAN2 to niesamowity model głębokiego uczenia wyszkolony przez NVIDIA Research umożliwiający każdemu tworzyć fotorealistyczne arcydzieła za pomocą prostych szkiców lub opisu w j. angielskim typu: „wschód słońca w górach”.

Model, który umożliwia tworzyć te arcydzieła został przeszkolony na 10 milionach wysokiej jakości fotografiach krajobrazów przy użyciu superkomputera NVIDIA Selene – systemu NVIDIA DGX SuperPOD, który należy do 10 najpotężniejszych superkomputerów na świecie.

Efekt tego szkolenia naprawdę robi wrażenie, jeśli się chcesz sam przekonać, jak to działa wystarczy wejść na stronę z demo GauGAN2 pod tym linkiem, ale jeżeli posiadasz komputer z procesorem RTX możesz ściągnąć specjalną aplikację NVIDIA Canvas /na razie w wersji beta/ która wykona razem z Tobą wspaniały krajobraz w czasie rzeczywistym jeszcze w wygodniejszy sposób niż na stronie demo.

Obsługa tego generatora krajobrazów jest prosta i intuicyjna, więc nie powinna sprawić nikomu trudności. Nie mogę już się doczekać możliwości wersji 3 modelu GauGAN która zapewne powstanie.

 Jaki jest efekt GauGAN2 zobaczcie sami, poniżej klika dzieł wykonanych w naszej redakcji:

Stworzenie takiego niepowtarzalnego krajobrazu zajmuje ok 1 minuty.
Każdy krajobraz jaki stworzycie w GauGAN2 jest unikatowy.
Wybór stylu oświetlenia umożliwia tworzyć niesamowity klimat sceny.

NVIDIA Research zatrudnia ponad 200 naukowców na całym świecie, zajmujących się takimi dziedzinami, jak sztuczna inteligencja, widzenie komputerowe, samochody autonomiczne, robotyka i grafika.

Dodaj komentarz

8 + pięć =