Budżetowa myszka dla graczy Varr Warrior Pro-Gaming Mouse

Varr Warrior Pro-Gaming Mouse

Budżetowa myszka dla graczy Varr Warrior Pro-Gaming Mouse

Do naszej redakcji trafiła dzięki Platinet Store optyczna gamingowa myszka Varr Warrior Pro-Gaming Mouse. Myszka Varr Warrior jak na sprzęt dla graczy ma bardzo atrakcyjną cenę, bo wynosi ona jedyne 59,90 PLN. Cena wzbudziła u nas lekkie niedowierzanie i nasuwające się pytanie: Czy w tak atrakcyjnej cenie można kupić myszkę satysfakcjonującą gracza? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie w tym artykule.

Varr Warrior Pro-Gaming Mouse posiada siedem w pełni funkcjonalnych przycisków wspierających gracza oraz regulowaną czułość od 1200 do 7200 DPI. Oprócz dobrego optycznego sensora z regulacją istotna też jest waga myszki, która w tym wypadku jest bardzo satysfakcjonująca, bo wynosi jedyne 105 gramów. Kabel myszki jest w oplocie, który zabezpiecza go przed przetarciami co ma duże znaczenie dla wydłużenia trwałości myszki. Oczywiście nie mogło zabraknąć podświetlania RGB które uatrakcyjnia jej wygląd dostosowuje do stylu gamingowego.

https://gadzety360.pl/category/nasze-testy/
Varr Warrior Pro-Gaming Mouse

O przetestowanie i opinię poprosiliśmy naszego stałego testera Patryka. Zwraca On szczególnie uwagę na ergonomię myszki i naprawdę potrafi być bardzo wymagający pod tym względem.

Patryk przetestował myszkę w takich grach jak DOOM Eternal, Unturned, The Forest oraz Phasmophobia. O dziwo wyprofilowanie myszki bardzo spodobało się testerowi a spodziewaliśmy się krytyki lub lekkiego narzekania😊, wg. niego myszka jest bardzo wygodna w użyciu, dobrze wyprofilowana, mimo braku informacji o parametrach przyspieszenia radzi sobie w tej kwestii bardzo dobrze.

Podsumowując myszka Varr Warrior powinna usatysfakcjonować nawet zaawansowanego gracza. Jest wygodna, dobrze wyprofilowana i oferuję precyzję działania odpowiednią dla graczy oraz spore możliwości konfiguracyjne.

Parametry:

Czujnik: optyczny

IC: 704F RGB

DPI: 1200/2400/4800/7200

Liczba przycisków: 7

Długość kabla: 1.5M w oplocie

Wymiary: 128x72x40mm

Waga: 105g

Żywotność: 3 miliony kliknięć

Zasilanie: 5V; USB

Natężenie: 100mA

Kompatybilne z Windows XP i nowszymi

Author: gadzety360
Jestem pasjonatem wszelkich technologii IT a szczególnie nauczania maszynowego oraz grafiki 3D.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *