Budżetowa myszka dla graczy Varr Warrior Pro-Gaming Mouse

Budżetowa myszka dla graczy Varr Warrior Pro-Gaming Mouse

Do naszej redakcji trafiła dzięki Platinet Store optyczna gamingowa myszka Varr Warrior Pro-Gaming Mouse. Myszka Varr Warrior jak na sprzęt dla graczy ma bardzo atrakcyjną cenę, bo wynosi ona jedyne 59,90 PLN. Cena wzbudziła u nas lekkie niedowierzanie i nasuwające się pytanie: Czy w tak atrakcyjnej cenie można kupić myszkę satysfakcjonującą gracza? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie w tym artykule.

Varr Warrior Pro-Gaming Mouse to mysz z siedmioma w pełni funkcjonalnymi przyciskami dla graczy oraz regulowaną czułością od 1200 do 7200 DPI. Posiada dobry optyczny sensor z możliwością regulacji oraz lekką wagę, wynoszącą zaledwie 105 gramów. Kabel myszki jest pokryty oplotem, który chroni go przed przetarciami i przedłuża jego trwałość. Mysz jest również wyposażona w podświetlenie RGB, które dodaje jej atrakcyjności i dostosowuje ją do stylu gamingowego.

https://gadzety360.pl/category/nasze-testy/
Varr Warrior Pro-Gaming Mouse

O przetestowanie i opinię poprosiliśmy naszego stałego testera Patryka. Zwraca On szczególnie uwagę na ergonomię myszki i naprawdę potrafi być bardzo wymagający pod tym względem.

Patryk przetestował myszkę Varr Warrior w grach takich jak DOOM Eternal, Unturned, The Forest i Phasmophobia. Zaskoczeniem dla testera było to, że bardzo spodobało mu się wyprofilowanie myszki, chociaż spodziewaliśmy się krytyki lub lekkiego narzekania. Według Patryka, myszka jest bardzo wygodna w użyciu i dobrze wyprofilowana, a mimo braku informacji o parametrach przyspieszenia, radzi sobie z tym bardzo dobrze.

Podsumowując, myszka Varr Warrior powinna zadowolić nawet zaawansowanych graczy. Jest wygodna, dobrze wyprofilowana i oferuje precyzję działania odpowiednią dla graczy oraz szerokie możliwości konfiguracyjne.

Parametry:

Czujnik: optyczny

IC: 704F RGB

DPI: 1200/2400/4800/7200

Liczba przycisków: 7

Długość kabla: 1.5M w oplocie

Wymiary: 128x72x40mm

Waga: 105g

Żywotność: 3 miliony kliknięć

Zasilanie: 5V; USB

Natężenie: 100mA

Kompatybilne z Windows XP i nowszymi

Dodaj komentarz

5 × dwa =