Witryny SI które warto poznać.

Witryny SI które warto poznać.

Sztuczna Inteligencja ma coraz szersze zastosowanie w życiu codziennym i potrafi nam ułatwić wiele czynności. Często nie zdajemy sobie sprawy, że z wielu jej możliwości możemy skorzystać bez żadnej wiedzy informatycznej i często nawet za darmo. Poniżej zestaw stron, które zapewne nie znacie a które przy pomocy SI udostępniły wiele ciekawych usług.

 1. Chcesz poprawić rozdzielczość zdjęcia przy pomocy SI i zupełnie za darmo? Nic prostszego, wejdź na stronę https://imglarger.com wgraj swoją fotografię a po chwili otrzymasz zdjęcie poprawione przez sztuczna inteligencję.

2. Masz świetne zdjęcie, ale coś ci na nim przeszkadza? Wejdź na stronę https://www.magiceraser.io/ wgraj zdjęcie a następnie zaznacz co ma być z niego usunięte i gotowe. Darmowa wersja do rozdzielczości 600px.

3. Chcesz mieć przyjaciela SI do rozmów? Odwiedź stronę https://replika.com/ i stwórz swojego wirtualnego przyjaciela.  Niestety Twój nowy przyjaciel będzie rozmawiał tylko w języku angielskim.

4. Otworzyłeś firmę i potrzebujesz logo? Żaden problem, wejdź na jedna ze stron: https://looka.com lub https://studio.tailorbrands.com/ a sztuczna inteligencja wykreuje ci nie tylko świetne logo, ale i stronę internetową, stopkę do poczty elektronicznej, papier firmowy i wizytówkę.  Będziesz mógł się też zapoznać się jak twoje nowe logo będzie wyglądało na koszulkach i kubkach. Jedyny minus tej usługi to, że jest płatna.

5. Potrzebujesz głosu lektora do twojego projektu? Zamień tekst na mowę dzięki stronie https://murf.ai/. Technologia generowania mowy przez SI ma szerokie zastosowanie: w audiobookach, podcastach, reklamach video, grach itp. Strona oferuje duży wybór głosów męskich i żeńskich oraz języków. Jednak na razie j. polskiego nie znajdziemy w jej ofercie.

murf.ai – skutecznie zastąpi prawdziwego lektora.

Dodaj komentarz

16 − 6 =