Ręczny mikser Camry CR 4220

Ręczny mikser Camry CR 4220

Testy małego AGD

Mikser ręczny to praktycznie podstawowy sprzęt małego AGD w każdym domu. Służy do ubijania, wyrabiania ciasta czy też rozcierania. Na rynku można znaleźć bardzo dużo urządzeń tego typu różniących się funkcjami i mocą. Postanowiliśmy przeprowadzić mini test taniego, ręcznego miksera Camry CR 4220 o sporej mocy, bo aż 750W.  

Jakość wykonania i wyposażenie

Mikser mimo dość niskiej ceny wynoszącej 89,90 zł jest wykonany z dobrej jakości materiałów nie odbiegających jakością od innych tego typu urządzeń nawet znacznie droższych a mimo sporej mocy samego miksera jest on dość lekki. Wraz z mikserem otrzymujemy 2 x po 2 końcówki do ubijania i mieszania wykonane ze stali nierdzewnej dobrej jakości. Naprawde nie ma się do czego doczepić pod tym względem.

Tryby pracy

Mikser ma spore możliwości regulacji szybkości, bo aż 5 trybów pracy i przycisk Turbo. Jego moc w użytkowaniu robi naprawdę wrażenie i niekiedy wydaje się, że jest wręcz za duża. Uważam, że jedyną jego „wadą” to zbyt duża moc nawet w trybie szybkości 1, ale to tylko moje wrażenie

Należy pamiętać, że maksymalny czas ciągłej pracy Camry CR 4220 wynosi 5 minut. Po 5 minutach używania urządzenia należy je wyłączyć i pozostawić do ostygnięcia.

Podsumowanie

Ręczny mikser Camry CR 4220 to naprawdę dobre urządzanie i w bardzo atrakcyjnej cenie. Jego duża moc pozwala na dużo więcej w wyrabianiu ciasta niż w nie jednym droższym mikserze.

Plusy:

– moc znacznie większa niż u większości konkurencyjnych mikserów

– dobra jakość wykonania

– aż 5 trybów pracy

– przycisk turbo

Minusy:

– nawet tryb najmniejszej mocy jest bardzo mocny co może niekiedy powodować problemy

Parametry podstawowe:

Zasilanie: 220-240V~50Hz

Moc: 300W

Moc Max: 750W

Urządzenie wykonane w II klasie izolacyjności. Urządzenie jest zgodne z dyrektywami UE:

– Dyrektywa niskonapięciowa (LVD)

– Kompatybilność elektromagnetyczna (EMC)

Urządzenie oznaczone znakiem CE na etykiecie znamionowej

Dodaj komentarz

3 + szesnaście =