ORB X – kokpit dla graczy od Cooler Master

ORB X – kokpit dla graczy od Cooler Master

ORB X od Cooler Master zapewne stanie się marzeniem wielu graczy. ORB X to częściowo zamknięty kokpit z ergonomicznym fotelem i z olbrzymimi możliwościami adaptacyjnymi. Samo urządzenie wygląda mocno futurystycznie. Producent tak opisuje funkcjonalność i możliwości kokpitu:

 „...ma na celu poprawę wrażeń użytkownika na różne sposoby: elegancki, częściowo zamknięty kokpit z w pełni zautomatyzowaną, napędzaną silnikiem kopułą wahadłową zapewniającą najwyższą prywatność, obsługę do trzech 27-calowych monitorów zapewniających wciągające lub wielokrotne widoki, wbudowane głośniki dźwięku przestrzennego dla realistyczna scena dźwiękowa bez słuchawek i nowo zaprojektowany ergonomiczny fotel dla indywidualnego komfortu. Łącząc różne technologie i funkcje, ORB X umożliwia użytkownikom rozpoczęcie wciągającej podróży, przy jednoczesnym zachowaniu produktywności i konkurencyjności na dłuższą metę.

Na razie cena urządzenia jest nie znana ale jak sądzę będzie nie mniej „futurystyczna” niż samo urządzenie. Więcej informacji na temat urządzenia znajdziecie pod adresem: https://www.cmodx.com/orb-X

Dodaj komentarz

trzynaście − trzynaście =