TIDAL w świątecznej ofercie

TIDAL w świątecznej ofercie

TIDAL wystartował z ciekawą świąteczną ofertą na pakiet HiFi /format audio o jakości do 1411 Kbps/. Za jedyne 4 zł możecie otrzymać pakiet HiFi aż na dwa miesiące.

Promocja świąteczna od TIDAL jest aktualna do końca stycznia 2023 roku. Po zakończeniu promocji można kontynuować subskrypcję za 19,99 zł lub po prostu z niej zrezygnować. TIDAL w swojej ofercie posiada również pakiet dla prawdziwych melomanów HiFi Plus który oferuje format audio w jakości do 9216 kbit/s, Master Quality Authenticated (MQA), Dolby Atmos, Sony 360 Reality Audio i HiFi. Miesięczny dostęp do TIDAL HiFi Plus wynosi 39,99 zł.

TIDAL nie jest najpopularniejszą usługą strumieniowania muzyki ale na pewno oferuje najwyższą jakość audio. Jest on świetną alternatywą dla Apple Music, Spotify czy też YouTube Music szczególnie dla tych którzy cenią jakość dźwięku a świąteczna promocja ułatwia zapoznanie się z możliwościami tej platformy muzycznej.

Mimo że usługa jest mniej popularna od wymienionej trójki to posiada ponad 90 milionów utworów i 450 000 plików wideo więc raczej nikt nie będzie rozczarowany co do zakresu ich muzycznej oferty. Dla zainteresowanych link do oferty promocyjnej: https://tidal.com/offers/2for2

Dodaj komentarz

12 − cztery =