OpenAI wprowadza ChatGPT Professional

OpenAI wprowadza ChatGPT Professional

OpenAI ogłosiło wprowadzenie na rynek ChatGPT Professional, wersji premium swojego popularnego chatbota ChatGPT. ChatGPT już jest znany w branży technologicznej i jest szeroko używany ze względu na jego zdolność do generowania tekstu zbliżonego do ludzkiego. ChatGPT Professional oferuje jeszcze bardziej zaawansowane możliwości, takie jak pisanie esejów, e-maili, poezji i nawet kodu komputerowego, co czyni go cennym narzędziem dla tych, którzy chcą zwiększyć swoją produktywność i kreatywność.

Ogłoszenie pojawiło się na oficjalnym serwerze Discord OpenAI, co oznacza ważny krok naprzód dla firmy. Dzięki ChatGPT Professional, OpenAI oferuje użytkownikom niespotykany dotąd poziom swobody i kontroli nad ich pisanymi treściami.

Nie jest zaskakujące, że OpenAI chce zacząć zarabiać na swoim chatbocie, ponieważ koszty jego utrzymania są olbrzymie. Korzyści z ChatGPT Professional obejmują brak ograniczeń przepustowości oraz nieograniczoną liczbę wiadomości z ChatGPT – co najmniej dwa razy więcej niż zwykły dzienny limit. OpenAI powiedziało również, że jest pod presją, aby osiągnąć zysk z produktów takich jak ChatGPT, zwłaszcza w związku z plotkami, że Microsoft zainwestuje w firmę 10 miliardów dolarów.

ChatGPT jest niezwykle popularny od momentu jego uruchomienia i ma obecnie ponad milion użytkowników, przyciągając uwagę mediów i to nie tylko technologicznych. Współzałożyciel i dyrektor generalny OpenAI, Sam Altman, opisał wydatki operacyjne ChatGPT jako „zapierające dech w piersiach”, ale okazuje się, że usługa jest warta swojej ceny.

Nie wiadomo jeszcze, ile OpenAI będzie pobierać za komercyjny ChatGPT i kiedy dokładnie usługa stanie się powszechnie dostępna. Jednak monetyzowana wersja ChatGPT może być kluczem do długoterminowej rentowności i sukcesu OpenAI. Warto zauważyć, że wprowadzenie wersji premium oznacza dostępność dla wybranej grupy odbiorców ale nie oznacza braku dostępności darmowej wersji przynajmniej na razie…

Dodaj komentarz

1 × 3 =