Kamerka ideaCam S1 Pro od BenQ

Kamerka ideaCam S1 Pro od BenQ z obiektywem zoom o 15-krotnym powiększeniu.

W obliczu dynamicznych zmian w życiu codziennym, spowodowanych pracą i nauką zdalną, zapotrzebowanie na wysokiej jakości kamery internetowe jeszcze nigdy nie było tak duże. Rozumiejąc potrzebę wszechstronnych możliwości w zakresie wysokiej rozdzielczości wideo wśród profesjonalistów twórczych, BenQ przedstawia model ideaCam S1 Pro – specjalistyczną kamerkę wielofunkcyjną do komputera stacjonarnego, zaprojektowaną specjalnie dla twórców i twórczyń.

Kamerka BenQ ideaCam S1 Pro rewolucjonizuje możliwości twórcze dzięki czterem trybom filmowania: Portretowemu, Widokowi biurka, Przenośnemu i Makro. Tryb Portretowy zapewnia tradycyjne doświadczenia kamery internetowej, a tryb Widoku biurka umożliwia wygodne wyświetlanie obiektów i dokumentów na blacie biurka. Inteligentna funkcja automatycznego obracania płynnie przechodzi między trybami Portretowym i Widoku biurka, automatycznie obracając i skupiając obraz. Tryb Przenośny oferuje unikalne kąty kamery i zanurza użytkownika w bliskie ujęcia, podczas gdy magnetyczny obiektyw Makro pozwala na szczegółowe powiększenie 15-krotnie.

Wyposażona w 8-megapikselowy sensor Sony, ideaCam ustanawia nowy standard w doznaniach wizualnych. Dostarcza obrazy o rozdzielczości niemal 4K, optymalizowanej do rozdzielczości 3264×2488 pikseli w proporcji 4:3. Ten projekt jest szczególnie skuteczny przy fotografowaniu książek i obiektów na biurku, oferując wizualizacje niemal czterokrotnie bardziej wyraźne niż tradycyjne 1080p, tchnąc w każdą klatkę życie swoją klarownością i intensywnością.

Kamerka ideaCam nie tylko wyróżnia się pod względem wizualnym, ale także oferuje spójne, zrównoważone oświetlenie dzięki wbudowanemu pierścieniowemu oświetleniu. Jest idealna do przenośnego użytku. Dodatkowo, 15-krotny obiektyw Makro bez wysiłku ukazuje najdrobniejsze szczegóły, podnosząc ogólną jakość doznania twórczego.

Oprócz swoich solidnych cech, ideaCam wyposażona jest w wbudowany mikrofon o redukcji szumów. Nie jest to zwykła kamera – to twórcze narzędzie, które zapewnia kompleksowe doświadczenie w zakresie tworzenia treści wideo. Mikrofon z redukcją szumów gwarantuje doskonałą jakość dźwięku, eliminując zakłócenia i niepotrzebne hałasy w tle.

BenQ ideaCam została zaprojektowana z myślą o wygodzie użytkownika. Posiada regulowany uchwyt, który umożliwia łatwe dostosowanie kąta nagrywania, zapewniając optymalne ustawienie kamery. Dodatkowo, kamerka jest kompatybilna z większością popularnych platform wideokonferencyjnych i aplikacji do transmisji na żywo, co sprawia, że jest idealna zarówno do profesjonalnych prezentacji, jak i do tworzenia treści wideo w domu.

Wszystkie te funkcje są uzupełnione przez prosty w obsłudze interfejs i intuicyjne oprogramowanie. Użytkownicy mogą dostosowywać ustawienia obrazu, nagrywać wideo w różnych trybach i korzystać z zaawansowanych funkcji takich jak automatyczne śledzenie ruchu czy detekcja twarzy. Dzięki temu, każdy może czerpać radość z tworzenia profesjonalnych treści wideo bez konieczności posiadania zaawansowanego sprzętu czy umiejętności.

BenQ ideaCam to kamera, która spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających twórców. Dzięki wysokiej jakości obrazu, wszechstronności trybów filmowania, wbudowanemu mikrofonowi o redukcji szumów oraz intuicyjnemu oprogramowaniu, staje się niezastąpionym narzędziem do tworzenia wysokiej jakości treści wideo, wideokonferencji, transmisji na żywo i wielu innych zastosowań.

W dobie rosnącego znaczenia komunikacji wirtualnej, BenQ ideaCam wprowadza nową jakość do doświadczenia wideo online. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym twórcą, nauczycielem, przedsiębiorcą czy zwykłym użytkownikiem, ideaCam zapewnia wysoką jakość obrazu i dźwięku, umożliwiając ci wyrażenie siebie i nawiązanie prawdziwego połączenia ze światem online. To nie jest zwykła kamera internetowa – to narzędzie, które inspiruje i umożliwia twórczość na nowym poziomie.
Cena ideaCam S1 Pro wynosi ok 209 USD.

Dodaj komentarz

dwadzieścia − jeden =