Xiaomi Hair Clipper

Xiaomi Hair Clipper – krótka recenzja produktu

Xiaomi Hair Clipper to maszynka do strzyżenia włosów, która zapewnia doskonałą jakość strzyżenia w przystępnej cenie. Ta wszechstronna maszynka oferuje wiele dodatkowych akcesoriów, które ułatwiają proces stylizacji włosów. W zestawie znajdują się trzy plastikowe grzebienie, pędzelek i gąbka do czyszczenia, kabel USB, ładowarka, spinka do długich włosów oraz peleryna fryzjerska. Warto zauważyć, że maszynka jest zgodna z minimalistycznym i ergonomicznym podejściem do projektowania, a jej czarny plastikowy korpus o zaokrąglonych krawędziach wygląda naprawdę elegancko.

Jedną z najważniejszych cech Xiaomi Hair Clipper jest fakt, że posiada certyfikat IPX7, co oznacza, że jest pyłoszczelna i wodoodporna. Możesz więc używać jej nawet podczas kąpieli. Wyposażona w ceramiczne ostrze pokryte tytanem, ta maszynka do strzyżenia włosów jest nie tylko trwała, ale także zapewnia precyzyjne i wydajne strzyżenie. Jej 5 stopni wykańczania oraz 14 stopni regulacji długości czesania pozwalają dostosować jej działanie do indywidualnych preferencji.

Podczas testowania maszynki do strzyżenia włosów Xiaomi Hair Clipper, wykazała się znakomitą wydajnością. Jest to zdecydowanie jeden z lepszych produktów tego rodzaju dostępnych na rynku. Precyzyjne strzyżenie i wydajność działania to tylko niektóre z zalet, które oferuje. Dodatkowo, jej pojemny akumulator pozwala na wiele strzyżeń bez potrzeby ładowania. Warto zauważyć, że cena tego produktu na platformie Allegro wynosi około 130 złotych, co czyni go jednym z najlepszych wyborów w tej kategorii cenowej. Bez wątpienia, Xiaomi Hair Clipper to produkt godny polecenia.

Parametry techniczne.

ParametrWartość
KolorCzarny
Szerokość45 mm
Moc znamionowa3 W
Waga266 g
Napięcie wejściowe5V/1A
Napięcie znamionowe3,7 V
Wysokość182 mm
Grubość47 mm
ZłączaUSB Typu-C – 1 szt.
Żywotność akumulatoraDo 3 h
Czas ładowaniaDo 2,5 h
Klasa ochronyIPX7
SilnikDC, niski poziom hałasu, wysoki moment obrotowy
Liczba dodatkowych akcesoriów7
14 poziomów długości grzebienia
Regulowany grzebień (3-21 mm)
Regulowany grzebień (23-41 mm)
Grzebień do przerzedzania
Pozostałe funkcjeInteligentne przypomnienie o konieczności dodania oleju
OstrzeCeramiczne ruchome, pokryte tytanem
Żywotność ostrzyPowyżej 300 godzin pracy

Dodaj komentarz

18 − 9 =