AVerMedia Live Gamer ULTRA 2.1 – nowa urządzenie do streamingu

AVerMedia Live Gamer ULTRA 2.1 – nowa urządzenie do streamingu

W ostatnich latach streaming stał się nieodłącznym elementem życia graczy. AVerMedia, znany dostawca rozwiązań audio-wideo, postanowił przejąć inicjatywę, wprowadzając na rynek swoją najnowszą kartę przechwytującą – Live Gamer ULTRA 2.1 (GC553G2). Urządzenie to ma na celu nie tylko zaspokojenie rosnących wymagań współczesnych graczy, ale również zdefiniowanie nowych standardów w branży streamingu.

Oto kilka podstawowych parametrów Live Gamer ULTRA 2.1:

ParametrSpecyfikacja
Rodzaj TechnologiiHDMI 2.1, USB
Maksymalna rozdzielczość4K144 (Pass-through), 4K60 (Capture)
Funkcje dodatkoweGaming Utility Software, RGB Lighting, Party Chat Feature
Cena detaliczna$299.99

Technologia HDMI 2.1 jest sercem tej karty przechwytującej, oferując niezrównaną jakość wideo aż do 4K144 w trybie pass-through oraz 4K60 podczas przechwytywania. To oznacza, że każdy moment rozgrywki jest przekazywany z zadziwiającą jasnością i płynnością, co jest kluczowe dla profesjonalnych graczy i streamerów.

Jednym z wyjątkowych aspektów nowego urządzenia jest oprogramowanie Gaming Utility, które pozwala na personalizację ustawień RGB karty, a także synchronizację z głównymi systemami RGB. Funkcja Party Chat umożliwia interakcję z innymi graczami i bezproblemowe nagrywanie tych rozmów podczas rozgrywki. Dzięki temu, gracze mogą łatwo udostępniać swoje osiągnięcia i interakcje z innymi, co jest coraz ważniejsze w dzisiejszej kulturze gier.

Michael Kuo, Prezes i CEO AVerMedia, podkreśla, że celem firmy jest „zapewnienie graczom najlepszych narzędzi, aby mogli pokazać swoje umiejętności i pasję”. Live Gamer ULTRA 2.1 jest wyraźnym krokiem w tym kierunku, oferując narzędzia, które pozwalają na tworzenie zawartości, która naprawdę odzwierciedla talent i poświęcenie graczy.

Karta przechwytująca Live Gamer ULTRA 2.1 jest dostępna w sprzedaży detalicznej w sugerowanej cenie $299.99, co czyni ją dostępną dla szerokiego spektrum graczy. Dzięki temu innowacyjnemu urządzeniu, przyszłość streamingu wydaje się być jaśniejsza niż kiedykolwiek.

Więcej informacji o urządzeniu znajdziecie na stronie producenta: https://www.avermedia.com/product-detail/GC553G2

Dodaj komentarz

1 × trzy =