Wi-Fi w Samochodzie? Poznaj Mobilny Router ZTE MF79U

Wi-Fi w Samochodzie? Poznaj Mobilny Router ZTE MF79U

Wi-Fi w samochodzie staje się coraz bardziej powszechne, a wśród dostępnych urządzeń, które umożliwiają takie połączenie, wyróżnia się model ZTE MF79U. Oto, co powinniście wiedzieć na jego temat.

Szybkość i łatwość w obsłudze Nie ma nic gorszego niż powolne połączenie internetowe, zwłaszcza podczas podróży. Na szczęście z routerem ZTE MF79U nie musisz się już o to martwić. Dzięki technologii LTE jest w stanie zapewnić prędkość transmisji danych wynoszącą nawet 150 Mb/s przy pobieraniu oraz 50 Mb/s przy wysyłaniu. Co więcej, jego obsługa jest niezwykle prosta. Wystarczy wsunąć kartę Micro SIM, podłączyć do zasilania przez USB i jesteśmy online!

Podróż z Wi-Fi ZTE MF79U pozwala stworzyć lokalny bezprzewodowy hot spot WiFi, który może obsługiwać nawet 8 urządzeń jednocześnie. To idealne rozwiązanie dla rodzin lub grup przyjaciół podróżujących razem.

Router ZTE MF79U

Wydajność i wszechstronność Router ZTE MF79U jest nie tylko szybki, ale także wszechstronny. Z funkcją Plug and Play, możemy go podłączyć do komputera przez port USB i od razu korzystać z Internetu. Dodatkowo, posiada złącza dla zewnętrznych anten TS9, które mogą zwiększyć jakość sygnału w trudniejszych warunkach. A dla tych, którzy potrzebują dodatkowej pamięci, urządzenie ma czytnik kart microSD o pojemności do 32 GB.

Mały rozmiar, wielkie możliwości Mimo swoich kompaktowych wymiarów (14 x 32 x 102 mm), ZTE MF79U jest prawdziwym gigantem w świecie mobilnego Internetu. Możemy go schować do kieszeni, torby czy schowka samochodowego, zawsze mając pewność, że szybki Internet jest w zasięgu ręki.

Dla tych, którzy szukają niezawodnego, szybkiego i przenośnego źródła Internetu, ZTE MF79U jest idealnym wyborem. Działa świetnie zarówno dla użytkowników indywidualnych, jak i biznesowych. A biorąc pod uwagę jego cenę – zaledwie 169 zł – jest to inwestycja, która szybko się zwróci.

Na podstawie informacji prasowej

Dodaj komentarz

19 + siedemnaście =