Inteligentne rozwiązania dla domu od EZVIZ

Inteligentne rozwiązania dla domu od EZVIZ: Nowe standardy wygody i bezpieczeństwa

W dobie rosnącego zainteresowania technologiami inteligentnych domów, firma EZVIZ, znana z innowacyjnych rozwiązań dla domu, wprowadza na rynek serię nowych produktów. Celem tych urządzeń jest zwiększenie wygody i bezpieczeństwa w codziennym życiu.

Kluczową nowością są przekaźniki WiFi serii EZVIZ Wifi Relay T36W, T35W oraz T35WM, które rewolucjonizują kontrolę nad domowym oświetleniem. Dzięki nim, za pomocą smartfona, można zdalnie zarządzać światłem, planować harmonogramy i korzystać ze sterowania głosowego. To rozwiązanie pozwala uniknąć konieczności wstawania, by zgasić światło, oraz zapobiega niepokojom związanym z zapomnianym włączonym światłem po wyjściu z domu.

Inteligentne rozwiązania dla domu od EZVIZ: Nowe standardy wygody i bezpieczeństwa

W dziedzinie monitoringu i bezpieczeństwa, EZVIZ prezentuje inteligentną kamerę domową E6. Charakteryzuje się ona niezrównaną jakością wideo w rozdzielczości 3K, funkcjami wykrywania ludzi i zwierząt z wykorzystaniem AI, automatycznym śledzeniem oraz rozpoznawaniem dźwięków. Integracja z Asystentem Google, Amazon Alexa i Apple HomeKit sprawia, że E6 jest idealnym rozwiązaniem dla nowoczesnego domu.

Bezpieczeństwo domowników wzmacnia również inteligentny sygnał dźwiękowy T9C oraz wykrywacz dymu T4C. Syrena T9C oferuje regulację głośności, czas trwania alarmu, wykrywanie prób demontażu i funkcje antysabotażowe. Detektor dymu T4C reaguje na obecność dymu, zapewniając błyskawiczne alerty i współpracę z kamerami EZVIZ, dodatkowo wykrywając gaz w kuchni.

EZVIZ ułatwia także zarządzanie dostępem do domu za pomocą regulowanej wkładki do zamków DIY. Zapewnia ona łatwy dostęp i spełnia normy bezpieczeństwa EN1303, a jej montaż zajmuje zaledwie 10 minut.

Kontrola nad domowym klimatem to kolejny aspekt, na który EZVIZ kładzie nacisk. Czujnik temperatury i wilgotności T51, w połączeniu z bramką domową A3, umożliwia monitorowanie warunków w domu w czasie rzeczywistym. Natomiast termostat T55 oferuje precyzyjne sterowanie temperaturą za pomocą aplikacji, przekształcając tradycyjny grzejnik w nowoczesne, inteligentnie sterowane urządzenie.

Inteligentne rozwiązania dla domu od EZVIZ: Nowe standardy wygody i bezpieczeństwa

Na podstawie informacji prasowej.

Dodaj komentarz

jeden × 3 =