Myszka Pwnage StormBreaker

Rewolucja w Świecie Myszek Gamingowych: Pwnage StormBreaker

W świecie gier, gdzie każdy gram ma znaczenie, firma Pwnage, założona w 2004 roku w Stanach Zjednoczonych, wprowadza na rynek produkt, który może zmienić zasady gry. Mowa o StormBreaker, myszce gamingowej, która wyznacza nowe standardy w kategorii lekkości i wydajności.

Tradycyjnie myszki do gier produkowane są z ABS, plastiku, który oferuje dobry kompromis między wagą a sztywnością. Jednak w pogoni za coraz lżejszym sprzętem, producenci zaczęli sięgać po magnez – najlżejszy metal konstrukcyjny. StormBreaker dołącza do elitarnego grona myszek wykonanych z tego materiału, ważąc zaledwie 51 gramów. Aby osiągnąć tak niską wagę, konstruktorzy musieli zastosować obfite perforacje w obudowie.

Jednak lekkość to nie jedyny atut StormBreakera. Myszka ta wyposażona jest w innowacyjny, regulowany sensor, który można przesuwać w pionie, dostosowując go do indywidualnych preferencji użytkownika. Ponadto, StormBreaker obsługuje prawdziwe 2000 Hz prosto z pudełka, a z najnowszym oprogramowaniem – nawet 4000 Hz w trybie bezprzewodowym.

Sercem myszki jest najnowszy sensor PixArt PAW3395, a główne przyciski wyposażono w przełączniki Omron, które wytrzymają do 20 milionów kliknięć. Ślizgacze wykonano z czystego PTFE, co gwarantuje płynność ruchów. Producent deklaruje do 120 godzin pracy na baterii przy „zastosowaniu biurowym”, choć nie podaje szczegółów dotyczących częstotliwości odświeżania, na jakiej osiągnięto ten wynik.

Pwnage StormBreaker

StormBreaker pozwala na dostosowanie ustawień za pomocą dedykowanego oprogramowania, w tym poziomów CPI. Warto wspomnieć, że myszka nie posiada dedykowanego przycisku do zmiany CPI. Dostępna jest w standardowych kolorach czarnym i białym, a także w kilku limitowanych wersjach kolorystycznych.

Myszka Pwnage StormBreaker to więcej niż tylko kolejny sprzęt gamingowy. To krok naprzód w projektowaniu akcesoriów dla graczy, gdzie każdy szczegół ma znaczenie, a dążenie do perfekcji nie zna granic.

SpecyfikacjaSzczegóły
ProducentPwnage
ModelStormBreaker
MateriałStop magnezowy z perforacjami
Waga51 g
Wymiary122 mm x 64 mm x 42 mm
Kabel1.75 m, pleciony
Rozdzielczość50–26,000 CPI
SensorPixArt PAW3395
Regulacja SensoraMożliwość przesuwania w pionie
Częstotliwość Odświeżania2000 Hz (standard), 4000 Hz (bezprzewodowa z nowym firmware)
PrzełącznikiOmron, 20 milionów kliknięć
ŚlizgaczeCzysty PTFE
Żywotność BateriiDo 120 godzin („zastosowanie biurowe”)
Programowanie UstawieńTak, przez oprogramowanie
Poziomy CPIRegulowane, brak przycisku dedykowanego do CPI
Dostępne KoloryCzarny, biały, limitowane edycje kolorystyczne

Dodaj komentarz

dziesięć − 6 =