Acer Predator Helios 18 i 16

Acer z Nowymi Laptopami Gamingowymi: Predator Helios 18 i 16 z Procesorami Intel Core 14. Generacji

Firma Acer właśnie zaprezentowała nową serię potężnych laptopów gamingowych, na czele z odświeżonymi modelami Predator Helios 18 i Predator Helios 16. Do linii dołącza również nowy Predator Helios Neo 18 oraz gruntownie zaktualizowany Predator Helios Neo 16, wszystkie wyposażone w najnowsze procesory Intel Core 14. generacji i karty graficzne NVIDIA GeForce RTX 40 Series z technologią DLSS 3.5 oraz NVIDIA Advanced Optimus.

Wyróżniającą cechą tych laptopów jest zastosowanie specjalizowanych rdzeni AI Tensor od NVIDIA, które zapewniają niespotykaną dotąd wydajność AI oraz przyspieszenia w aplikacjach kreatywnych, wydajność w pracy i w grach. Modele Predator są również wyposażone w Microsoft Copilot w Windows 11 oraz dedykowany klawisz Copilot, umożliwiający szybki dostęp do asystenta AI. Dodatkowo, kupujący otrzymają miesięczny dostęp do Xbox Game Pass Ultimate, oferującego setki wysokiej jakości gier na PC.

Acer Predator Helios 18 i 16

Dla graczy poszukujących przewagi konkurencyjnej, modele Predator Helios 18 i 16 oferują opcje zachwycających paneli Mini LED, MagKey 3.0 z wymiennym mechanicznym przełącznikiem dla krótszego czasu reakcji klawiszy, oraz błyskawiczne prędkości sieci dzięki kompatybilności z Wi-Fi 7. Oprócz topowych specyfikacji gamingowych, nowe laptopy Helios Neo zachęcają do odkrywania ukrytych wiadomości na ich eleganckich anodyzowanych pokrywach. Wszystkie modele wykorzystują technologię chłodzenia 5. generacji AeroBlade 3D, technologię redukcji szumów Acer PurifiedVoice 2.0 oraz głośniki z DTS:X Ultra, zapewniając wciągające wrażenia audio podczas gry, komunikacji lub streamingu.

James Lin, General Manager w dziale Notebooków Acer Inc., mówi: „Jesteśmy podekscytowani prezentacją nowej linii laptopów gamingowych Predator Helios na 2024 rok, które oferują połączenie wydajności, zaawansowanych możliwości termicznych i wyśmienitych wyświetlaczy.”

Roger Chandler z Intel, dodaje: „Nowy Acer Predator Helios to piękny laptop, który w pełni wykorzystuje wydajność naszych nowych procesorów Intel Core (14. Generacji) HX-Series. Zaawansowane technologie chłodzenia Acer utrzymują nasze procesory w chłodzie i pozwalają na szybką pracę, a świetny wybór wyświetlaczy, pamięci i opcji przechowywania sprawiają, że Predator Helios 16 i 18 to świetny wybór dla graczy i twórców.”

Acer Predator Helios 18 i 16

Predator Helios 18 i 16 Laptopy gamingowe Acer z serii Predator Helios są wyposażone w najnowsze procesory i doskonałe funkcje, umożliwiając graczom osiągnięcie pełnego potencjału w grach. Z procesorem do Intel Core i9 14900HX, laptopy Predator Helios 18 (PH18-72) i Predator Helios 16 (PH16-72) pozwalają mierzyć się z najbardziej wymagającymi grami i oprogramowaniem bez kompromisów. Realistyczne świata gier są teraz bardziej dostępne niż kiedykolwiek, dzięki mocy NVIDIA GeForce RTX 4090 Laptop GPU, zaprojektowanej z ultraefektywną architekturą NVIDIA ADA Lovelace.

Predator Helios Neo 18 i Neo 16 Nowe modele Predator Helios Neo 18 (PHN18-71) i Predator Helios Neo 16 (PHN16-72) oferują najnowszą technologię w bardziej przystępnych cenach, zaspokajając potrzeby zarówno casualowych graczy, jak i tych na początku swojej e-sportowej kariery. Charakteryzują się unikalnym wyglądem z laserowo wygrawerowanymi szyfrowanymi kodami na ich głęboko czarnych anodyzowanych pokrywach.

Wszystkie te laptopy łączą zaawansowane technologie i oszałamiające wizualizacje, oferując graczom nie tylko wydajność, ale i niezapomniane wrażenia estetyczne.

Dodaj komentarz

dziesięć − sześć =