Turtle Beach VelocityOne

Turtle Beach VelocityOne Przełomem w Symulacji Wyścigów

Turtle Beach Corporation, lider na rynku zestawów narzędziowych i akcesoriów do gier, wprowadza na rynek kolejny produkt z linii produktów do sportowych gier – Turtle Beach VelocityOne Race. Ten system kół i pedałów był dostępny do użytku z konsolami Xbox oraz komputerami z systemem Windows. Jego premiera to krok milowy w świecie wyścigów.

VelocityOne Race wyróżnia się na rynku dzięki ultra realistycznemu produktowi sportowemu. Serce systemu, niestandardowy silnik K: Drive, oferujące wartości wylotowe zwrotne, wyniki i precyzję dostarczaną w dalszym ciągu. Aluminiowe pedały oraz hamulce z systemem Dynamic Brake Tek symulują prawdziwe hamowanie, podnoszące realizm do nieosiągalnego poziomu.Turtle Beach VelocityOne

Projektanci z Turtle Beach skupiają się także na szczegółach i ergonomii. Ręcznie szyte koła, łopatki zmiany biegów Mag-Shift oraz dodatkowe łopatki analogowe z czujnikami magnetycznymi Halla, które zapewniają komfort i precyzję, zarówno w szybkich, jak iw tych bardziej technicznych momentach badań. A dzięki zastosowaniu modułu zarządzania wyścigami oraz możliwości personalizacji narzędzi za pomocą aplikacji towarzyszącej, można zastosować system do użytkowników indywidualnych.

VelocityOne Race jest ostatecznym kokpitem wyścigowym. Zestaw obejmuje kierownicę z napędem i kierownicami aluminiowymi, a także modułową jednostkę sterującą Control Unit™. Podstawą jest dostarczenie materiałów klasy, w tej skórze i aluminium, co przekłada się na trwałość i estetykę urządzenia.

Turtle Beach VelocityOne

To urządzenie jest tylko imponującym pod względem technicznym, ale także instalacją i instalacją. Wiele opcji montażu oraz kompatybilności z certyfikatami platformami, VelocityOne Race jest przystosowany dla fanów wyścigów na każdym poziomie.

Cena urządzenia wynosi 699,99 euro, co oznacza jego premium charakter. Turtle Beach VelocityOne Race to nie tylko sprzęt, to doświadczenie, które przekształci domową rozgrywkę w prawdziwe wyścigowe emocje. Dla tych, którzy chcą korzystać z najlepszych, VelocityOne Race jest odpowiedzią na ich potrzeby.

ParametrOpis
PlatformaXbox Series X
Typ NapęduK: Silnik ze sprzężeniem zwrotnym Drive
Materiał KierownicySkóra
Typ Łopatek Zmiany BiegówŁopatki zmiany biegów Mag-Shift
Zestaw pedałówAluminiowe, regulowane
System HamowaniaOgniwo obciążnikowe Dynamic Brake Tek
Jednostka sterującaVelocityOne Control Unit z przyciskami programowalnymi
Aplikacja TowarzyszącaTuner Turtle Beach VelocityOne dla Xbox, PC, iOS i Android
Aktualizacje oprogramowania Dostępne przez aplikację Tuner
Opcje montażuZaciski niskoprofilowe, pierwotne nawiercone i mocowania mocujące
Porty Rozszerzeń4-portowy USB-C
WagaKierownica: 1,36 kg, Baza: 5,62 kg, Panel sterowania: 0,24 kg, Pedały: 4 kg
WymiaryKierownica: 300 x 266,1 x 110,2 mm, Baza: 303 x 310 x 234,6 mm,

Panel sterowania: 107,5 x 132,3 x 83,3 mm, Pedały: 415,01 x 330 x 223,4 mm

Dodaj komentarz

7 + 4 =