Niskoprofilowa klawiatura gamingowa ROG Falchion RX

ROG Falchion RX Low Profile: Najnowsza Klawiatura od ROG

ASUS Republic of Gamers (ROG) z dumą zaprezentowała na targach CES 2024 swoją najnowszą klawiaturę ROG Falchion RX Low Profile. Ten kompaktowy model o rozmiarze 65% został wyróżniony nagrodą CES Innovation Award 2024, co świadczy o jego wyjątkowym charakterze i innowacyjności. Klawiatura ROG Falchion RX Low Profile wyróżnia się ultracienkim profilem o grubości zaledwie 26,5 mm, łącząc w sobie przyciski strzałek i nawigacyjne w ramach kompaktowej konstrukcji 60%.

Nowość od ROG jest wyposażona w pre-smarowane niskoprofilowe przełączniki optyczne ROG RX Red lub Blue, które charakteryzują się centralnym podświetleniem, zapewniającym jednolite, wolne od wibracji naciśnięcia klawiszy z minimalnym opóźnieniem. Dodatkowo, klawiatura oferuje wielofunkcyjny przycisk oraz interaktywny panel dotykowy, umożliwiający intuicyjną regulację głośności, odtwarzanie/pauzę mediów lub zmianę oświetlenia klawiatury. Użytkownicy mogą dostosować te funkcje za pomocą oprogramowania Armoury Crate.

Klawiatura ROG Falchion RX Low Profile obsługuje łączność w trybie tri-mode, umożliwiając połączenie z trzema urządzeniami jednocześnie za pośrednictwem Bluetooth, bezprzewodowej technologii ROG SpeedNova 2,4 GHz lub połączenia przewodowego USB. Dodatkowo, dzięki odbiornikowi ROG Omni, użytkownicy mogą połączyć kilka obsługiwanych urządzeń za pomocą jednego odbiornika, zwalniając dodatkowy port USB.

ROG Falchion RX LowProfile

Wewnątrz klawiatury zastosowano dwie warstwy pianki silikonowej, które eliminują echo i dźwięk przełączników, poprawiając akustykę pisania. ROG Falchion RX Low Profile jest również kompatybilna z systemem macOS, a użytkownicy mogą łatwo przełączać się między trybami Windows i macOS. Do zestawu dołączono także wygodny pokrowiec podróżny, chroniący klawiaturę przed kurzem, zarysowaniami i innymi uszkodzeniami.

Podsumowując, ROG Falchion RX Low Profile to kwintesencja kompaktowego designu i innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które zapewniają nie tylko wygodę i wszechstronność użytkowania, ale także niezapomniane wrażenia z gier i pracy. Dzięki swojej budowie, funkcjonalnościom oraz wsparciu dla różnych systemów operacyjnych, stanowi idealny wybór dla graczy ceniących sobie zarówno styl, jak i wydajność.

Parametr Opis
Rozmiar 65%, w kompaktowej konstrukcji 60%
Profil Ultracienki, 26.5 mm
Przełączniki Niskoprofilowe optyczne ROG RX Red lub Blue, pre-smarowane
Podświetlenie Centralne, z możliwością indywidualnej konfiguracji każdego klawisza
Łączność Tri-mode: Bluetooth, ROG SpeedNova 2.4 GHz bezprzewodowa, USB przewodowe
Odbiornik ROG Omni Możliwość połączenia wielu obsługiwanych urządzeń przez jeden odbiornik
Panel dotykowy Multifunkcyjny, z możliwością dostosowania funkcji przez Armoury Crate
Wsparcie systemów macOS i Windows, z łatwym przełączaniem między trybami
Pokrowiec podróżny Do ochrony przed kurzem, zarysowaniami i innymi uszkodzeniami
Dźwięk Dwa warstwy pianki silikonowej redukujące echo i dźwięk przełączników
Wymiary Długość 306 mm, profil 26.5 mm
Materiał klawiszy UV-pokryte klawisze ABS o zwiększonej odporności na zarysowania
Pamięć na pokładzie Możliwość zapisania do sześciu profili, w tym do pięciu schematów użytkownika
100% Anti-ghosting & N-key Rollover Każde naciśnięcie klawisza jest dokładnie rejestrowane niezależnie od ilości jednocześnie naciskanych klawiszy
Aura Sync Szeroka gama kolorów i dynamicznych efektów oświetlenia

Dodaj komentarz

dziewiętnaście − siedem =