Dell z Nowymi Laptopami z AI

Wprowadzenie ery AI w pracy: Dell i przyszłość komputerów komercyjnych

Dell zapowiada wprowadzenie na rynek najszerszego portfolio komercyjnych laptopów i mobilnych stacji roboczych z AI, mających na celu wprowadzenie organizacji i produktywności pracowników w erę sztucznej inteligencji. Komercyjne komputery PC Dell z AI, wraz z ekosystemem peryferiów, oprogramowania i usług, oferują ciągłość AI zaprojektowaną tak, aby już dziś poprawić doświadczenia użytkowników i przygotować organizacje na sukces w przyszłości.

Od uruchamiania złożonych obciążeń roboczych AI na stacjach roboczych po korzystanie z codziennych aplikacji zasilanych przez AI na laptopach, komputer PC z AI będzie ważną inwestycją, która przyniesie korzyści w postaci produktywności i otworzy drogę do inteligentniejszej, bardziej efektywnej przyszłości.

Komputery PC z AI dla pracy hybrydowej, wyposażone w jednostkę przetwarzania neuronowego (NPU), przyczynią się do wzrostu ich liczby z prawie 50 milionów jednostek w 2024 roku do ponad 167 milionów w 2027 roku, co stanowi prawie 60% wszystkich światowych wysyłek komputerów. NPU dodaje silnik przyspieszający AI, który może przejąć bardziej dedykowane zadania AI, zwalniając CPU i GPU do innych zadań. Tworzy to bardziej responsywną obsługę i poprawia wydajność, bezpieczeństwo, żywotność baterii i produktywność.

Dell dostarcza najbardziej inteligentne, zarządzalne i bezpieczne komercyjne komputery PC na świecie. Z nową linią laptopów Latitude i mobilnych stacji roboczych Precision, Dell oferuje klientom najszersze portfolio komercyjnych laptopów i mobilnych stacji roboczych z AI, od modeli początkowych po ultra premium, oraz opcje stacji roboczych. Napędzane przez procesory Intel Core Ultra z Intel vPro, komercyjne komputery PC Dell napędzają obciążenia robocze AI i odblokowują nowe poziomy produktywności i efektywności. Na przykład, pracownicy mogą teraz:

  • Współpracować bardziej efektywnie. Łącząc korzyści płynące z NPU w celu odciążenia funkcji takich jak automatyczne kadrowanie, rozmycie tła i śledzenie wzroku z efektywnością energetyczną procesorów Intel Core Ultra, pracownicy uzyskują do 38% więcej żywotności baterii i cennego czasu pracy w ciągu dnia pełnego połączeń Zoom.
  • Szybciej tworzyć treści. Dzięki dystrybucji przetwarzania AI między CPU, GPU, a teraz NPU, użytkownicy mogą tworzyć obrazy generatywne AI ponad pięć razy szybciej z modelem tekst-na-obraz Stable Diffusion.
  • Pracować bezpieczniej w środowisku pracy hybrydowej. Więcej ISV będzie kontynuować budowanie aplikacji dla komputera PC z AI. Na przykład, Dell współpracuje z Intelem i CrowdStrike, aby przenieść funkcje bezpieczeństwa na urządzenie za pośrednictwem NPU. Zapewnia to bardziej kompleksową wykrywalność zagrożeń, pomagając klientom szybko wykrywać złośliwe strony i luki w bezpieczeństwie z mniejszym opóźnieniem w porównaniu z rozwiązaniami opartymi na chmurze.
  • Pozostać w przepływie pracy. Portfolio zawiera Windows 11 i klawisz Copilot, aby jeszcze łatwiej wykonywać zadania i pozostać w przepływie pracy. Dzięki naciśnięciu klawisza można szybciej uzyskać dostęp do codziennego towarzysza AI.

Dell z Nowymi Laptopami z AI

Wprowadzenie na rynek nowego portfolio Latitude obejmuje Latitude 7350 Detachable, najbardziej współpracujące komercyjne urządzenie odłączane na świecie, dając profesjonalistom swobodę pracy w pełni zadokowanej przy biurku lub w podróży jako tablet lub laptop. Pełna odświeżona oferta obejmuje aktualizacje w serii 5000, 7000 i 9000, w tym Latitude 7350/7450 Ultralights, najlżejsze na świecie 13,3″ i 14″ premium komercyjne laptopy.

Nowe mobilne i stacjonarne stacje robocze Precision spełniają potrzeby użytkowników wymagających wysokiej wydajności, deweloperów i więcej. Jako globalny lider w dziedzinie stacji roboczych, Precision zapewnia moc do bezpiecznego i opłacalnego uruchamiania złożonych obciążeń roboczych AI na komputerach. Zintegrowane w nowych mobilnych stacjach roboczych Precision są karty graficzne NVIDIA RTX 500 i 1000 Ada Generation, pomagają dostarczyć możliwości AI i niezawodność przedsiębiorstwa do pracy z dowolnego miejsca, podczas gdy Precision 3280 Compact Form Factor (CFF) to nowa, oszczędzająca miejsce forma, zbudowana dla lekkiego rozwoju AI i kreatywnych aplikacji.

Najinteligentniejsze w swojej klasie portfolio zestawów słuchawkowych Dell obejmuje pięć nowych zestawów słuchawkowych. Dell Premier Wireless ANC Headset (WL7024) wyposażony jest w mikrofony z cancelingiem szumów oparte na AI, które rozróżniają sygnały mowy ludzkiej od tła zarówno użytkownika, jak i jego publiczności, i dostosowują poziom redukcji szumów w zależności od środowiska użytkownika.

Dell z Nowymi Laptopami z AI

Dell adresuje pełen cykl życia – od zwiększenia użycia materiałów i minerałów pochodzących z recyklingu w produktach, po ułatwienie napraw i odpowiedzialne recyklingowanie. Nowe urządzenia Latitude są pierwszymi komercyjnymi komputerami PC na świecie, które używają recyklingowanego kobaltu w swoich bateriach. Inspirowane przez wizję Della dotyczącą projektowania obiegu zamkniętego, Latitude 7350 Detachable jest najbardziej serwisowalnym komercyjnym urządzeniem odłączanym na świecie, z możliwością serwisowania panelu wyświetlacza, co ułatwia naprawę i przedłuża jego użytkowanie.

Z inicjatywą Dell skierowaną na odświeżanie urządzeń IT w celu pełnego wykorzystania potencjału AI, firma nie tylko otwiera nowe możliwości dla przedsiębiorstw, ale również podkreśla swoje zaangażowanie w zrównoważony rozwój. Usługi odzyskiwania i recyklingu, które Dell oferuje, są dowodem na to, że technologiczny postęp może iść w parze z odpowiedzialnością środowiskową. Poprzez umożliwienie klientom właściwego zakończenia cyklu życia ich sprzętu IT, Dell nie tylko odwraca e-odpady od wysypisk, ale również przyczynia się do utrzymania produktów i materiałów w obiegu. Ta przemyślana strategia nie tylko zwiastuje inteligentniejszą i bardziej efektywną przyszłość dla organizacji, ale także podkreśla ważną rolę, jaką wszystkie przedsiębiorstwa mogą odegrać w budowaniu zdrowszej planety.

Dodaj komentarz

4 × 3 =