Pulsar X2A eS: Nowatorka Mysz Gamingowa

Mysz Pulsar X2A eS: Wygoda i Zaawansowana Technologia dla Graczy

W świecie esportu, gdzie każdy milisekunda decyduje o zwycięstwie lub porażce, pojawia się produkt, który zdefiniuje na nowo pojęcie precyzji i szybkości – myszka X2A eS od Pulsar. To urządzenie nie jest zwyczajnym narzędziem w arsenale gracza, to technologiczne cudo zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających entuzjastach gier.

Zaawansowana myszka X2A eS wyróżnia się na tle konkurencji dzięki innowacyjnemu wyświetlaczowi OLED, który umożliwia monitorowanie danych w czasie rzeczywistym bez konieczności korzystania z zewnętrznych sterowników. Takie rozwiązanie pozwala na błyskawiczne dostosowanie ustawień do dynamicznie zmieniających się warunków gry.

X2A eS

Jednym z najbardziej rewolucyjnych rozwiązań jest możliwość przełączania między trybem bezprzewodowym 4K a przewodowym 8K, co gwarantuje niezrównaną precyzję i szczegółowość obrazu. Ponadto, myszka oferuje wymienne magnetyczne przyciski, umożliwiając indywidualne dostosowanie do preferencji gracza.

Kluczowym elementem, który wyróżnia X2A eS na tle konkurencji, jest zastosowanie optycznych przełączników, eliminujących problem podwójnego kliknięcia – zmorę wielu graczy. Dzięki wykorzystaniu światła w mechanizmie wykrywania, myszka reaguje z niesamowitą szybkością i precyzją, co jest niezbędne w świecie gier.

X2A eS

Serce myszki stanowi sensor PAW3395 od PixArt, najnowszy flagowiec wśród czujników, który oferuje nieporównywalne możliwości, takie jak zakres wydajności do 26000 dpi, 650 IPS i przyspieszenie 50G. To, w połączeniu z zaawansowanym procesorem Nordic MCU, zapewnia wyjątkową efektywność energetyczną i precyzję, przedłużając czas gry bez obaw o wyczerpanie baterii.

Dodatkowo, X2A eS cechuje się wyjątkową trwałością i stylem, dzięki użyciu koła z stopu aluminium klasy lotniczej oraz enkodera Pulsar Blue, oferującego przyjemne wrażenia oraz cichą i płynną pracę.

X2A eS

Podsumowując, myszka X2A eS jest nie tylko urządzeniem wskazującym. To inżynierskie arcydzieło, stworzone z myślą o najbardziej wymagających graczach, którzy szukają nie tylko wydajności, ale również stylu i innowacyjności. Jej zaawansowane funkcje, takie jak wyświetlacz OLED, optyczne przełączniki i najnowocześniejszy sensor, czynią z niej niekwestionowanego lidera na rynku akcesoriów gamingowych.

Parametr Szczegóły
Cena €139.95
Tryb pracy Bezprzewodowy 4K / Przewodowy 8K
Wyświetlacz OLED (dla informacji w czasie rzeczywistym i ustawień)
Przełącznik Optyczny, Fast and Double Click Free
Sensor PAW3395, 26000 DPI, 650 IPS, 50G przyspieszenie
Procesor 32bit ARM
Wymiary Długość: 120.4mm, Szerokość: 63mm, Wysokość: 38mm
Waga 69g
Konstrukcja Ambidextrous (dla oburęcznych), wymienne magnetyczne przyciski
Żywotność baterii 70-100 godzin użycia
Zawartość opakowania Myszka X2A eS, 4 pokrywy przycisków bocznych,

Dongle bezprzewodowy 4K, Kabel USB-C

Dodatkowe funkcje Pulsar Blue Encoder, koło z aluminium klasy lotniczej,

Superflex Paracord Cable, struktura super sztywna

Dodaj komentarz

siedemnaście + dwa =