MX Brio: najnowsze kamery od Logitech

MX Brio: najnowsze kamery od Logitech

Firma Logitech zaprezentowała dziś MX Brio/MX Brio 705 for Businesss – kamerę internetową, która podnosi poprzeczkę dla wszystkich innych.

MX Brio to bardzo wszechstronna kamera internetowa. Niezrównana jakość Ultra HD 4K, zaawansowany czujnik kamery i szereg inteligentnych funkcji sprawiają, że MX Brio to narzędzie, które nie tylko zapewnia wyjątkowy obraz, ale także podkreśla naszą tożsamość w wirtualnym świecie.

Czym wyróżnia się MX Brio spośród innych kamer internetowych? Po pierwsze, jego zdolność do personalizacji. Dzięki zaawansowanym opcjom dostosowywania, użytkownicy mogą dopasować ustawienia kamery do swoich indywidualnych preferencji, niezależnie od warunków oświetleniowych czy otoczenia. Chcesz podkreślić swoje cechy na spotkaniu online? MX Brio umożliwia regulację ekspozycji, odcienia, jaskrawości i wielu innych parametrów, abyś zawsze wyglądał perfekcyjnie.

Jednak to nie wszystko. MX Brio to również narzędzie, które dba o Twoją prywatność. Z wbudowaną osłoną migawki i mikrofonami kształtującymi wiązkę, eliminuje ono niepożądane hałasy tła, zapewniając, że Twoje komunikaty są zawsze klarowne i wyraźne.

Ale co sprawia, że nowa kamera od Logitech wyróżnia się jeszcze bardziej? To jego podejście do zrównoważonego rozwoju. Jakość życia ludzi jest w centrum uwagi firmy Logitech, dlatego MX Brio został zaprojektowany z myślą o minimalizacji wpływu na środowisko. Certyfikowane tworzywa sztuczne pochodzące z recyklingu poużytkowego, opakowania z certyfikatem FSC i neutralność pod względem emisji dwutlenku węgla to tylko niektóre z aspektów, które sprawiają, że MX Brio jest nie tylko zaawansowaną technologicznie kamerą, ale także produktem, któremu możemy zaufać.

MX Brio to również model, który dopasowuje się do różnych potrzeb użytkowników. Dla profesjonalistów i programistów, którzy chcą zwiększyć swoją wirtualną obecność, Ultra HD 4K i zaawansowane funkcje kamery zapewniają idealne narzędzie do dzielenia się pomysłami i pracą. Dla zespołów IT i firm, MX Brio 705 for Business to niezbędne wyposażenie, które gwarantuje nie tylko najwyższą jakość obrazu, ale także kompatybilność z wieloma platformami wideokonferencyjnymi i bezproblemową integrację z istniejącymi systemami.

Wersja kamery MX Brio 705 for Businesss jest kompatybilna z większością platform wideokonferencyjnych i posiada certyfikaty Microsoft Teams, Zoom oraz Google Meet.

Cena i dostępność

Kamera MX Brio w kolorach: grafitowym oraz jasnoszarym jest dostępna na stronie www.logitech.com oraz u partnerów detalicznych. Cena detaliczna to 999 PLN, natomiast cena MX Brio 705 for Business w kolorze grafitowym wynosi 1149 PLN.

Dodaj komentarz

7 + 15 =