PNY i PICO: Partnerstwo Redefiniujące Rzeczywistość Wirtualną

PNY i PICO: Partnerstwo Redefiniujące Rzeczywistość Wirtualną w Przedsiębiorstwach

PNY Technologies, poszerza swoje portfolio dla przedsiębiorstw poprzez partnerstwo z firmą PICO, specjalizującą się w rozwiązaniach VR z niezależnymi możliwościami innowacji i badań i rozwoju. To partnerstwo podkreśla zaangażowanie PNY w dostarczanie najnowocześniejszych rozwiązań w szerokim spektrum aplikacji, od podnoszenia jakości sportu, rozrywki i konsumpcji wideo, po rewolucjonizowanie takich branż jak edukacja, opieka zdrowotna i szkolenia korporacyjne.

PNY i PICO

Wykorzystując rozwiązania platformy XR firmy PICO, partnerstwo to zwiększa ofertę przedsiębiorstw PNY, zapewniając niezrównaną wydajność, skalowalność i efektywność kosztową. Ten ruch wzmacnia pozycję PNY jako kluczowego gracza na rynku przedsiębiorstw. Do kluczowych punktów partnerstwa należą:

  • Doświadczenia immersyjne: PNY oferuje teraz rozwiązania VR zapewniające immersyjne doświadczenia, które przenoszą użytkowników do wirtualnych światów z zadziwiającym realizmem i szczegółowością.
  • Wszechstronne aplikacje: Rozwiązania VR PICO są dostosowane do szerokiego zakresu aplikacji, w tym rozrywki opartej na lokalizacji, edukacji, szkolenia, opieki zdrowotnej i wielu innych.
  • Rozwiązania na zamówienie: Rozwiązania VR PICO mogą być dostosowane do konkretnych potrzeb i wymagań różnych branż i firm.
  • Wsparcie na poziomie przedsiębiorstw: Rozwiązania VR PICO są wspierane przez wsparcie i usługi na poziomie przedsiębiorstw, w tym konserwację, aktualizacje i pomoc techniczną.
  • Rozwiązania VR PICO są zaprojektowane tak, aby skalować zgodnie z potrzebami firm, umożliwiając łatwą ekspansję i wzrost.

„To partnerstwo jest zgodne z misją PNY dostarczania niezawodnych, wysokowydajnych rozwiązań, które umożliwiają naszym klientom eksplorowanie nowych wymiarów immersyjnych doświadczeń” – powiedział Steven Kaner, starszy wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu w PNY.

PNY i PICO

PNY i PICO – Redefiniując rzeczywistość razem, dążą do ustanowienia platformy XR najwyższej klasy, która umocni deweloperów i twórców, jednocześnie inspirować społeczność. Jako innowatorzy, PICO przoduje w rozwiązaniach VR dla szerokiego spektrum aplikacji, od podnoszenia jakości sportu, rozrywki i konsumpcji wideo, po rewolucjonizowanie takich branż jak edukacja, opieka zdrowotna i szkolenia korporacyjne, nieustannie dążąc do dostarczania wyjątkowych usług i rozwiązań zarówno indywidualnym klientom, jak i klientom korporacyjnym na całym świecie.

PNY i PICO

ParametrPICO 4PICO Neo3PICO G3
Wagaok. 300g (z optyką pancake)Nie podanoNie podano
Pole widzenia (FOV)105°98°98°
Odświeżaniedo 90Hz60/90Hz (z Tobii Eyetracking)72 Hz/90 Hz
Rozdzielczość wyświetlacza4K+ (1200 PPI)4K4K
Śledzenie oka i twarzyTak (automatyczne IPD przez eyetracking)Hand tracking (śledzenie rąk)Nie posiada
Śledzenie rękiTakTakNie posiada
ChipsetQualcomm Snapdragon XR2Qualcomm XR2Qualcomm Snapdragon XR2
Przednia kamera16MP color pass throughNie posiadaNie posiada
Pamięć i RAM256GB storage + 8GB DDR5 RAM256GB storage + 6GB RAM128 GB storage*, 6 GB RAM
BateriaNie podanoMaksymalny komfort noszenia z baterią na plecach3 godziny z baterią 5300 mAh

Dodaj komentarz

szesnaście − czternaście =