ASTRO A50 X: Wszechstronność i Jakość dla Gracza

ASTRO A50 X: Wszechstronność i Najwyższa Jakość Dźwięku dla Nowoczesnego Gracza

W świecie gamingu gdzie granice między platformami coraz bardziej się zacierają, gracze szukają rozwiązań, które pozwolą im cieszyć się swoimi ulubionymi tytułami bez względu na to, czy grają na konsoli czy komputerze. W odpowiedzi na te potrzeby na rynku pojawił się ASTRO A50 X – bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier, który obiecuje rewolucję w sposobie, w jaki doświadczamy dźwięku w grach.

Zaprojektowany z myślą o zapewnieniu maksymalnej swobody i komfortu, ASTRO A50 X wraz ze swoją stacją bazową oferuje połączenie LIGHTSPEED, umożliwiając bezproblemową współpracę z Xbox, PS5 oraz komputerami PC i Mac. Co więcej, dzięki innowacyjnej technologii PLAYSYNC, użytkownicy mogą łatwo przełączać się między systemami jednym dotknięciem, co otwiera przed nimi wszystkie drzwi do świata gier na różnych platformach.

ASTRO A50 X

Seria ASTRO zawsze kojarzyła się z najwyższą jakością dźwięku, a A50 X nie jest tu wyjątkiem. Wyposażone w membrany audio PRO-G GRAPHENE, słuchawki zapewniają krystaliczną czystość dźwięku oraz niezrównaną precyzję, co sprawia, że każdy dźwięk w grze jest nie tylko słyszalny, ale i odczuwalny. Technologia LIGHTSPEED gwarantuje przy tym bezprzewodowe połączenie na najwyższym poziomie, eliminując opóźnienia i zapewniając płynność dźwięku, która jest kluczowa podczas intensywnych rozgrywek.

Z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, ASTRO A50 X został wyposażony w szereg funkcji technicznych, takich jak HDMI 2.1 PASSTHRU z trzema portami o przepustowości 40 Gb/s, co umożliwia korzystanie z automatycznego trybu niskiego opóźnienia oraz Variable Refresh Rate. Dzięki temu gracze mogą cieszyć się nie tylko doskonałym dźwiękiem, ale i obrazem o najwyższej jakości.

Dodatkowo, zestaw słuchawkowy oferuje 24-godzinny czas odtwarzania na jednym ładowaniu, co w połączeniu z magnetyczną stacją ładującą zapewnia, że słuchawki są zawsze gotowe do użycia. Kompatybilność z Dolby Atmos i Windows Sonic dla dźwięku przestrzennego podnosi immersję na zupełnie nowy poziom, czyniąc każdą grę jeszcze bardziej porywającą.

ASTRO A50 X

Gdy technologia nieustannie posuwa się naprzód, a gracze oczekują najlepszych możliwych rozwiązań, ASTRO A50 X stanowi krok w przyszłość gamingu. Zapewniając niespotykaną dotąd jakość dźwięku, wszechstronność i komfort użytkowania, bez wątpienia zasługuje na miano idealnego wyboru dla nowoczesnego gracza.

ParametrOpis
ModelASTRO A50 X
TypBezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier
Waga363 gramy
Technologia łącznościLIGHTSPEED bezprzewodowa; HDMI 2.1 PASSTHRU
Przepustowość HDMI 2.13 porty, 40 Gb/s
AudioDźwięk do 24 bitów; USB-AUDIO; Dźwięk 3D na PS5
MembranyPRZETWORNIKI GRAFENOWE PRO-G 40 mm
Pasmo przenoszenia słuchawek20–20 000 Hz
Pasmo przenoszenia mikrofonu60–20 000 Hz
Częstotliwość próbkowaniado 16 bitów/48 kHz
Zasięgdo 12 metrów dzięki LIGHTSPEED
Czas odtwarzania24 godziny przy 78 dB
Funkcje specjalnePLAYSYNC, Membrany audio PRO-G GRAPHENE, HDMI 2.1 4K 120 Hz, Mikrofon LIGHTSPEED o jakości transmisyjnej, Równoważenie gry/czatu LIGHTSPEED
GwarancjaDwuletnia, ograniczona gwarancja na sprzęt
Zawartość opakowaniaZestaw słuchawkowy, stacja bazowa, kable USB-A do USB-C, zasilacz sieciowy, karta aktywacji Dolby Atmos

Dodaj komentarz

1 × 1 =