ROG Phone 8: Szczyt technologii w Twojej dłoni

ROG Phone 8: Więcej Niż Tylko Gra

ROG Phone 8, oferowany w cenie 4999 zł w sklepie producenta ASUS, to nie tylko kolejny smartfon do gier. To urządzenie, które redefiniuje pojęcie gamingu mobilnego, łącząc w sobie potężną wydajność i nowoczesny design.

Napędzany przez trzecią generację mobilnej platformy Snapdragon 8, smartfon zapewnia wyjątkową wydajność, dzięki której każda gra działa płynnie i bez zakłóceń. Innowacyjny układ chłodzenia zaprojektowany przez ASUS gwarantuje, że nawet najbardziej wymagające aplikacje nie spowodują przegrzania urządzenia.

ROG Phone 8

Wyjątkowość tego modelu podkreśla ekran AMOLED od Samsunga o przekątnej 6,78 cala, który dzięki technologii LTPO i jasności maksymalnej 2500 nitów, oferuje niespotykane doświadczenia wizualne. Częstotliwość odświeżania 165 Hz i próbkowanie dotykowe na poziomie 720 Hz to gwarancja, że żadna akcja nie umknie Twojej uwadze.

Nie tylko wydajność, ale i fotograficzne możliwości ROG Phone 8 robią wrażenie. Zestaw trzech aparatów, w tym główny aparat 50 MP IMX890 Sony, ultraszerokokątny obiektyw oraz teleobiektyw 3x, umożliwiają rejestrowanie każdego momentu z niezwykłą precyzją. Dodatkowo, funkcje takie jak HyperClarity i stabilizator Hybrid Gimbal Stabilizer 3.0 pozwalają na tworzenie profesjonalnych ujęć w każdych warunkach.

Co więcej, ROG Phone 8 wyposażony jest w liczne innowacje software’owe, takie jak X Sense 2.0 czy AI Grabber, które znacznie rozszerzają funkcjonalność urządzenia, oferując inteligentne wsparcie w trakcie gier oraz codziennego użytkowania.

Dźwięk w ROG Phone 8 to kolejny poziom immersji. Technologia Dirac Virtuo zapewnia dźwięk przestrzenny w słuchawkach każdego typu, tworząc kinowe doświadczenie bez względu na to, gdzie jesteś. Bateria o pojemności 5500 mAh gwarantuje długie godziny rozgrywki bez konieczności ładowania, a innowacyjne technologie ładowania, takie jak USB HyperCharge, znacznie skracają czas potrzebny do pełnego naładowania urządzenia.

ROG Phone 8

Podsumowując, ROG Phone 8 to smartfon, który nie tylko zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających graczy, ale także stanowi doskonałe narzędzie dla każdego, kto ceni sobie mobilność, wydajność i nowoczesny design.

ParametrOpis
Ekran6,78″ Samsung AMOLED, LTPO, 2500 nitów, 165 Hz
ProcesorSnapdragon 8, trzecia generacja
Układ chłodzeniaGameCool 8, system chłodzenia 360° SoC drugiej gen.
Aparat fotograficznyTrzy kamery: 50 MP IMX890, ultraszerokokątny, teleobiektyw 3x
Bateria5500 mAh, 65W ładowanie HyperCharge, ładowanie bezprzewodowe 15 W
PamięćDo 24 GB RAM LPDDR5X, Do 1 TB ROM UFS 4.0
DźwiękDźwięk przestrzenny Dirac Virtuo, Qualcomm aptX Adaptive
Odporność na wodę i kurzIP68
DodatkiAeroActive Cooler X, ROG Cetra True Wireless SpeedNova, Microsoft PhoneLink

Dodaj komentarz

6 − 4 =