Monitor AOC Z Nowej Serii U3 Graphic Pro

Monitor AOC U3 Graphic Pro Q27U3CV: Twoja Nowa Przestrzeń Kreacji

Monitor AOC U3 Graphic Pro Q27U3CV to nie tylko urządzenie, ale prawdziwe narzędzie dla każdego twórcy, którego praca wymaga najwyższej jakości wizualizacji i precyzji kolorów. Wyposażony w panel IPS QD o rozdzielczości QHD (2560x1440), monitor ten zapewnia nie tylko szeroki zakres kolorów, ale także wyjątkową ostrość detali, co jest kluczowe podczas edycji grafiki czy zdjęć. Dzięki zastosowaniu technologii Calman Ready, monitor Q27U3CV oferuje niezrównaną dokładność kolorów z wartością Delta E<2, co oznacza, że różnice kolorystyczne są niemal niewidoczne dla ludzkiego oka. Pokrycie przestrzeni kolorów DCI-P3 na poziomie 98% sprawia, że kolory są nie tylko intensywne, ale i niezwykle wiernie odwzorowane, co ma kluczowe znaczenie w profesjonalnej edycji zdjęć i grafiki.

AOC U3 Q27U3CV

Monitor nie tylko cieszy oko swoją jakością obrazu, ale również designem. Nagrodzony w konkursie Red Dot Award 2023 za wzornictwo produktu, posiada ramkę z trzech stron, co dodatkowo powiększa optycznie przestrzeń roboczą. Regulowana wysokość, obrót oraz kąt nachylenia zapewniają komfort pracy przez wiele godzin, bez obciążenia dla wzroku i ciała. VESA Certified DisplayHDR 400 znacznie poprawia doświadczenia związane z oglądaniem w porównaniu do standardowych wyświetlaczy SDR. Technologia Quantum Dot zapewnia żywe i realistyczne barwy, co jest idealne nie tylko do pracy, ale również do rozrywki.

Monitor Q27U3CV wyposażony jest w port USB-C, który umożliwia nie tylko transmisję wysokiej jakości sygnału wideo, ale także jednoczesne ładowanie baterii notebooka. Dodatkowo, HDMI oraz DisplayPort zapewniają wszechstronność podłączeń, co jest istotne w złożonych środowiskach pracy twórczej. AOC U3 Graphic Pro Q27U3CV to monitor, który stanie się niezastąpionym partnerem każdego profesjonalisty, dla którego jakość obrazu i ergonomia pracy mają znaczenie. Niezależnie od tego, czy zajmujesz się grafiką, fotografią, czy inną formą cyfrowego tworzenia, ten profesjonalny monitor z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom.

AOC U3 Q27U3CV

ParametrWartość
Rozmiar ekranu27 cali
Rozdzielczość2560×1440 (QHD)
Typ paneluIPS QD
Odświeżanie75 Hz
Czas reakcji GTG4 ms
Typ ramkiBezramkowa z trzech stron
HDRVESA Certified DisplayHDR 400
Pokrycie przestrzeni kolorów DCI-P398%
Technologia synchronizacjiAdaptive Sync
Quantum DotTak
ZłączaHDMI 1.4, DisplayPort, USB-C
USB-CDisplayPort Alternate Mode, PD 96W
Energia (typowa)27 W
Regulacja wysokości150 mm

Dodaj komentarz

jeden × jeden =