ChessUp: Szachownica, która uczy i bawi

ChessUp: Szachownica, która uczy i bawi

ChessUp to nie tylko zwykła szachownica, lecz połącznie innowacyjności i klasycznej gry planszowej. Wyposażona w zaawansowany silnik szachowy i instruktora, oferuje niespotykane dotąd możliwości, czyniąc naukę i doskonalenie gry w szachy łatwiejszymi i bardziej intuicyjnymi dla graczy na każdym poziomie zaawansowania. Za sprawą oświetlenia poszczególnych ruchów według ich siły, ChessUp zapewnia nie tylko świetną zabawę, ale także rozwój strategicznego myślenia.

ChessUp

Cena regularna tego produktu to 1478,00 zł, a szachownica dostępna jest do zakupu online. Co więcej, ChessUp została okrzyknięta idealnym prezentem – nie tylko ze względu na swoje funkcje, ale także dzięki solidnej konstrukcji i estetycznie wykonanym, obciążonym figurkom szachowym.

To co wyróżnia ChessUp to między innymi funkcja asystenta AI, który pozwala na który pozwala na dopasowanie partii między znajomymi i rodziną partii między znajomymi i rodziną, oraz możliwość gry online na prawdziwej szachownicy. Możliwość połączenia z ponad 100 milionami graczy za pośrednictwem platform takich jak Lichess i Chess.com przenosi tradycyjne szachy w zupełnie nowy wymiar.

Cechy techniczne szachownicy ChessUp, takie jak 8-godzinny czas działania baterii, umożliwiają długie sesje gry bez konieczności częstego ładowania. Dodatkowo, interaktywne pionki, które reagują na dotyk, prezentując wszystkie możliwe ruchy na planszy, znacząco ułatwiają naukę i rozwijają umiejętności strategiczne graczy. Aplikacja towarzysząca rozszerza funkcjonalność szachownicy, oferując szereg dodatkowych opcji, takich jak dostosowanie poziomu trudności AI, analiza gier czy możliwość gry zdalnej z użytkownikami na całym świecie.

Te nowoczesne technologie nie tylko dodają szachownicy ChessUp uroku, ale również czynią ją wyjątkowo atrakcyjnym narzędziem dla graczy szukających innowacyjnych rozwiązań w klasycznej grze. Niewątpliwie, ChessUp to produkt, który urozmaica grę w szachy, oferując nowe możliwości i bogatsze doświadczenie zarówno dla nowicjuszy, jak i zaawansowanych entuzjastów szachów, przekraczając granice tradycyjnej partii szachów.

ChessUp

ParametrWartość
Wymiary40 cm x 35.9 cm x 2.54 cm
Waga szachownicy1.7 kg
Czas działania baterii8 godzin
Czas ładowania2 godziny
Pole gry30.5 cm x 30.5 cm
Rozmiar pola5.39 cm
FunkcjaOpis
Wbudowane AIAdaptywna sztuczna inteligencja dostosowuje poziom trudności.
Dotykowe pionkiPokazują możliwe ruchy po dotknięciu.
Wskaźniki świetlneOświetlają możliwe ruchy w trzech kolorach, wskazujących siłę ruchu.
Gra zgodna z zasadamiSystem monitoruje ruchy i informuje o błędach.
Gra globalnaMożliwość gry z przeciwnikami na całym świecie dzięki integracji z Lichess.
Aplikacja towarzyszącaDostęp do dodatkowych funkcji i ustawień poziomu pomocy.

Dodaj komentarz

19 + dziewięć =