Nowość od Mio: Kamera MiVue 935W

Mio MiVue 935W – Twoje bezpieczeństwo na drodze w najwyższej jakości 4K

Na polski rynek trafiła nowość od Mio, producenta kamer samochodowych – Mio MiVue 935W. Ten wideorejestrator klasy Premium oferuje nagrania w rozdzielczości 4K Ultra High Definition, zapewniając najwyższą jakość nagrań w cenie 599 zł.

Najwyższa jakość nagrań

Mio MiVue 935W rejestruje obraz w 4K Ultra HD, co umożliwia wyraźne i szczegółowe nagrania. Dzięki trybowi 2.5K 1440P oraz technologii Auto HDR, kamera automatycznie dostosowuje się do warunków oświetleniowych, przełączając się między trybem dziennym a nocnym, aby uzyskać jak najlepsze nagrania.

Mio MiVue 935W

Autorska technologia Mio Night Vision Ultra zapewnia doskonałą jasność i płynność nagrań nawet przy minimalnym oświetleniu. Profesjonalne automatyczne dostrajanie obrazu oraz szklane soczewki sprawiają, że nagrania są zawsze odpowiednio doświetlone. Kamera posiada wysokiej jakości sensor Sony STARVIS premium oraz bardzo szeroką przysłonę F1.8, co pozwala na nagrywanie materiałów o wysokim kontraście i bogatej kolorystyce, nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.

Wygoda i bezpieczeństwo na drodze

Mio MiVue 935W została wyposażona w funkcje takie jak ostrzeżenia przed odcinkowym pomiarem prędkości oraz możliwość nagrywania w trybie postojowym, co zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo na drodze. Zintegrowane Wi-Fi umożliwia natychmiastowe połączenie z aplikacją MiVue Pro App za pomocą kodu QR, co pozwala na błyskawiczne przesyłanie nagrań oraz zarządzanie ustawieniami kamery.

Mio MiVue 935W

Warto również zwrócić uwagę na zastosowanie superkondensatora w miejsce tradycyjnego akumulatora litowo-jonowego. Superkondensator gromadzi energię w postaci pola elektrycznego, co pozwala na szybsze ładowanie oraz większą odporność na zmienne temperatury, wibracje i ekstremalne warunki środowiskowe. Dzięki temu Mio MiVue 935W jest gotowa do działania w każdych warunkach, zapewniając stabilność i bezpieczeństwo nagrywania.

Mio MiVue 935W

Wideorejestrator Mio to połączenie najnowszych technologii i funkcjonalności, które oferują najwyższą jakość nagrań i bezpieczeństwo w atrakcyjnej cenie 599 zł. To urządzenie z pewnością przyciągnie uwagę kierowców poszukujących niezawodnego i zaawansowanego wideorejestratora do swojego samochodu. Mio po raz kolejny udowadnia, że jest liderem na rynku kamer samochodowych, oferując produkt, który spełnia najwyższe standardy jakości.

Dodaj komentarz

13 − 1 =