LG TONE Free T90S: Słuchawki Bezprzewodowe

LG TONE Free T90S – idealne połączenie zaawansowanej technologii i komfortu

LG wprowadza na globalny rynek najnowszy model słuchawek TONE Free T90S, który zapewnia imponującą jakość dźwięku i komfort użytkowania. Słuchawki T90S, wzbogacone o czysty grafen, oferują doskonałe dopasowanie i szereg funkcji, które zwiększają przyjemność słuchania muzyki w ruchu.

LG TONE Free T90S

Dzięki zastosowaniu czystego grafenu do budowy przetworników, nowe słuchawki LG oferują lepszą jakość dźwięku, redukując wibracje i zapewniając precyzyjny, zbalansowany dźwięk z mocnym basem. Lekkość i trwałość grafenu sprawiają, że słuchawki idealnie dopasowują się do uszu, co jest szczególnie ważne podczas długotrwałego słuchania.

Model T90S to także pierwsze słuchawki douszne Dolby Atmos, obsługujące technologię Dolby Head Tracking, która dostosowuje dźwięk do ruchów głowy użytkownika, tworząc dynamiczne i immersyjne doświadczenie. Obsługa Dolby Head Tracking umożliwia cieszenie się jakością dźwięku na poziomie studyjnym.

LG TONE Free T90S

Współpraca z Meridian Audio przynosi kolejne korzyści. Dzięki technologii Meridian Headphone Spatial Processing dźwięk jest czysty i naturalny, a technologia Meridian Perfect Balance zapewnia równowagę tonalną niezależnie od głośności. Słuchawki LG TONE Free są również wyposażone w etui ładujące LG UVnano, które eliminuje 99,9% bakterii na wkładkach dousznych w ciągu 10 minut ładowania, dbając o higienę użytkownika.

Słuchawki T90S obsługują zaawansowaną funkcję Plug & Wireless, umożliwiając płynną łączność Bluetooth, a z urządzeniami bez Bluetooth za pomocą dołączonych kabli USB-C. Kompatybilność z kodekami AAC, SBC oraz aptX Adaptive zapewnia bezproblemowe połączenia z urządzeniami Apple i Android, a aplikacja LG TONE Free umożliwia synchronizację z pięcioma urządzeniami jednocześnie.

Dzięki technologii Adaptive Noise Cancellation (ANC) słuchawki skutecznie redukują hałas, dostosowując się do otoczenia w czasie rzeczywistym. Nowe, ergonomiczne końcówki douszne zapewniają szczelne dopasowanie, co zwiększa efektywność ANC. System trzech mikrofonów i Voice Pickup Unit gwarantuje krystalicznie czystą jakość rozmów, eliminując szumy tła.

LG TONE Free T90S

Słuchawki LG TONE Free T90S będą dostępne na głównych rynkach na całym świecie od maja 2024 roku, oferując użytkownikom wyjątkowe wrażenia dźwiękowe i komfort użytkowania.

ParametrOpis
ModelLG TONE Free T90S
PrzetwornikiCzysty grafen
Technologia dźwiękuDolby Atmos, Dolby Head Tracking, Meridian Headphone Spatial Processing (HSP), Meridian Perfect Balance
Zakres częstotliwości24 bit / 96 kHz
Redukcja szumówAdaptive Noise Cancellation (ANC)
Kompatybilne kodeki BluetoothAAC, SBC, aptX Adaptive
Funkcje łącznościPlug & Wireless, multi-pairing, synchronizacja z pięcioma urządzeniami zewnętrznymi
System mikrofonówTrzy mikrofony z Voice Pickup Unit (VPU), mikrofon o wysokim stosunku sygnału do szumu (SNR)
Etui ładująceLG UVnano
Materiał wkładek dousznychHipoalergiczne, medycznej klasy wkładki
Kable w zestawieUSB-C – AUX, USB-C – USB-C
AplikacjaLG TONE Free App
ErgonomiaProjektowane we współpracy z POSTECH Ergonomic Design Technology Lab
DostępnośćMaj 2024
Kompatybilne urządzeniaSmartfony, tablety, telewizory (Apple i Android)

Dodaj komentarz

dwa × 1 =