ZTE U50: Mobilny Router 5G

ZTE U50: mobilny router 5G z imponującymi możliwościami

Dzięki technologii, możemy cieszyć się dostępem do internetu niemal wszędzie. Jednym z takich urządzeń, które umożliwia swobodne korzystanie z sieci, jest mobilny router ZTE U50 5G. To rozwiązanie idealne zarówno do domu, biura, jak i podczas podróży czy na kempingu.

Router ZTE U50 wyróżnia się eleganckim, kompaktowym designem, który bez trudu mieści się w dłoni. Dostępny w kolorach białym i czarnym, posiada chropowatą powierzchnię, która zapobiega pozostawianiu odcisków palców i zapewnia stabilność na gładkich powierzchniach. Dzięki temu doskonale sprawdza się w podróży, niezależnie od środka transportu.

ZTE U50

ZTE U50 może obsługiwać aż do 32 urządzeń jednocześnie poprzez Wi-Fi, co czyni go idealnym wyborem dla domów i małych biur. Wbudowana bateria o pojemności 4500 mAh zapewnia długi czas działania, co zwiększa komfort użytkowania.

Router oferuje imponującą wydajność w sieci 5G z maksymalnymi prędkościami pobierania do 2,63 GB/s i wysyłania do 525 MB/s. Dzięki technologii Wi-Fi 6, zapewnia szybkie i stabilne połączenia, niezależnie od liczby podłączonych urządzeń. Dodatkowo, złącza TS-9 umożliwiają podłączenie zewnętrznych anten, co znacząco poprawia jakość połączenia z siecią 5G.

ZTE U50

ZTE U50 5G to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących niezawodnego i szybkiego dostępu do internetu w każdych warunkach. Firma ZTE, założona w 1985 roku, jest globalnym liderem w dostarczaniu zintegrowanych rozwiązań komunikacyjnych i informatycznych. Oferuje innowacyjne technologie klientom na całym świecie, umożliwiając korzystanie z nowoczesnych usług komunikacyjnych.

Parametry Routera ZTE U50

ParametrSzczegóły
AplikacjaTak
WyświetlaczNie
OdpornośćNie
Diody LEDTak
Wi-FiTak
Standard Wi-Fi802.11 a/b/g/n/ac/ax
LTETak
LTE kat.kat. 20
5GTak
Karta SIMnano SIM (4FF)
Kabel danychTak
Częstotliwość2,4GHz + 5GHz
WiFi MeshNie
Pobieraniedo 2.63 Gb/s
Wysyłaniedo 525 Mb/s
Antenawbudowana
Porty LANNie
Typ USB1x USB-C
Wejście antenowetak TS-9 dla 5G
Porty USBTak
Porty WANNie
ZasilanieTak
Kabel USBTak
Typ kablaUSB-C
Bateria4500 mAh

Dodaj komentarz

2 × dwa =