ASUS na Computex 2024

ASUS Computex 2024: Innowacyjna Przyszłość Pracy

Podczas tegorocznego Computex 2024, ASUS zaprezentował najnowsze technologie komputerowe, w tym przełomowy model ExpertBook P5 z nowej serii Expert P, zaprojektowany specjalnie dla przedsiębiorców, prosumentów oraz biur domowych. ExpertBook P5 (P5405) jest pierwszym komputerem ASUS nowej generacji, napędzanym przez procesory Intel Core Ultra, który wprowadza rewolucyjną technologię AI PC do środowiska pracy.

ExpertBook P5 łączy w sobie najnowsze osiągnięcia technologiczne z praktyczną funkcjonalnością, oferując ponad 45 TOPS NPU i ponad 100 platform TOPS, co trzykrotnie przewyższa wydajność AI pierwszej generacji procesorów Intel Core Ultra. Dzięki temu zapewnia cichszą i chłodniejszą pracę, idealną dla dynamicznych, mobilnych profesjonalistów.

ASUS redefiniuje sposób pracy dzięki ExpertBook P5, wprowadzając zaawansowane funkcje AI, takie jak AI meetings, AI assistants i AI creativity, które uproszczają złożone zadania i zwiększają efektywność współpracy. Wyszukiwanie plików za pomocą naturalnego języka, AI-voiceprint do redukcji szumów oraz funkcje współtworzenia dokumentów w czasie rzeczywistym to tylko niektóre z innowacji, które poprawiają codzienną produktywność.

Dla profesjonalistów z ograniczonym wsparciem IT, ExpertBook P5 oferuje niezawodne zabezpieczenia, takie jak framework Windows 11 Secured-core PC, komercyjny BIOS spełniający standardy NIST-155 oraz opcjonalny moduł TPM 2. Solidna konstrukcja z wytrzymałymi zawiasami i odpornością na upadki, wsparta 3-letnią gwarancją, zapewnia trwałość i niezawodność w wymagających warunkach pracy.

ASUS kontynuuje swoją misję udostępniania zaawansowanych technologii AI nie tylko dużym firmom, ale także mniejszym przedsiębiorstwom, prosumentom i biurom domowym. ExpertBook P5 to przykład, jak technologia może wspierać rozwój i sukces na każdym poziomie działalności.

Podczas Computex 2024, ASUS zaprezentował również szeroką gamę laptopów z serii ExpertBook, w tym ultralekki ExpertBook B9 OLED (B9403) dla menedżerów oraz solidne serie B5 i B3, dostosowane do różnorodnych potrzeb biznesowych. Na wystawie znalazły się także najnowsze komputery stacjonarne ExpertCenter, takie jak niezawodne modele D7 Tower (D700TER) i D9 Mini Tower (D901MDR), a także Chrombooki z najlepszymi funkcjami AI od Google, w tym ExpertBook CX54 Chromebook Plus.

Dzięki zaawansowanej technologii AI, ASUS wprowadza nowe standardy w produktywności, bezpieczeństwie i zrównoważonym rozwoju, potwierdzając swoje zaangażowanie w tworzenie przyszłości pracy. ExpertBook P5 to nie tylko narzędzie pracy, ale także stylowy element, który podkreśla profesjonalny wizerunek w każdym środowisku.

Dodaj komentarz

5 × 3 =