Lenovo Tab Plus: Idealny Tablet dla Miłośników Muzyki

Lenovo Tab Plus: Idealny Tablet dla Miłośników Muzyki

Lenovo wprowadziło na rynek nowy tablet Lenovo Tab Plus, który zwraca uwagę swoją wyjątkową jakością dźwięku i obrazu, stając się idealnym towarzyszem dla miłośników muzyki i multimediów. To urządzenie z 11,5-calowym ekranem 2K i odświeżaniem 90 Hz oferuje nie tylko krystalicznie czysty obraz, ale także zaawansowane opcje dźwiękowe dzięki ośmiu głośnikom JBL z matrycą Hi-Fi, dostrojonym przez Dolby Atmos.

Tablet został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu optymalnej rozrywki z każdego kąta, co jest możliwe dzięki regulowanej nóżce umożliwiającej ustawienie urządzenia pod różnymi kątami. Oferuje również wyjątkowe doświadczenia audio, zarówno podczas korzystania z wbudowanych głośników, jak i słuchawek, wspierając dźwięk wysokiej rozdzielczości 24-bit/96kHz.

Lenovo Tab Plus przekształca się w mobilny głośnik Bluetooth, co pozwala na bezprzewodowe strumieniowanie muzyki z różnych urządzeń. Zaawansowana funkcjonalność tabletu rozszerza się również o personalizację ustawień dźwięku przez dedykowaną aplikację, która reguluje głośność w zależności od wybranej aktywności użytkownika.

Tablet jest wyposażony w baterię o pojemności 8600 mAh, zapewniającą do 12 godzin nieprzerwanego strumieniowania treści, oraz obsługuje szybkie ładowanie 45W, które pozwala na naładowanie urządzenia do pełna w zaledwie 90 minut. Z myślą o użytkownikach dbających o prywatność, Lenovo Tab Plus oferuje dashboard prywatności, który pozwala zarządzać uprawnieniami aplikacji.

Lenovo Tab Plus

Dla jeszcze większego bezpieczeństwa, Lenovo oferuje również usługę Lenovo Premium Care oraz ochronę Lenovo Accidental Damage Protection One, zapewniając wsparcie techniczne i ochronę przed przypadkowymi uszkodzeniami.

Tablet, dostępny w globalnej sprzedaży, jest kompatybilny z akcesoriami takimi jak Lenovo Tab Pen Plus czy klawiatura Lenovo Multi-Device Wireless Keyboard, co czyni go wszechstronnym narzędziem zarówno do pracy, jak i rozrywki.

Lenovo Tab Plus, wyposażony w procesor MediaTek Helio G99 i do 256 GB pamięci wewnętrznej, to tablet, który przekracza tradycyjne oczekiwania wobec urządzeń mobilnych, oferując zarówno wydajność, jak i rozrywkę na najwyższym poziomie.

Parametr Opis
Ekran 11.5 cala, 2K (2000 X 1200), LCD, 90 Hz
Procesor MediaTek Helio G99
Pamięć wewnętrzna 128GB / 256GB, rozszerzalna przez MicroSD
Audio 8 głośników JBL z Hi-Fi matrix, Dolby Atmos
Bateria 8600 mAh, do 12 godzin strumieniowania, 45W ładowanie szybkie
Odporność IP52 na wodę i pył
System operacyjny Android 14, aktualizacje OS przez 2 lata, łatki bezpieczeństwa do czerwca 2028
Kamera Przód: 8MP stała ostrość, Tył: 8MP auto focus
Łączność Wi-Fi® 5, Bluetooth® 5.2, USB Type-C® 2.0
Akcesoria kompatybilne Lenovo Tab Pen Plus, klawiatura bezprzewodowa, etui Lenovo
Certyfikaty TÜV Rheinland (niska emisja niebieskiego światła, brak migotania)
Dodatkowe funkcje Tryb czytania Immersive, Tryb stojący, personalizacja audio przez aplikację
Waga 650g z podstawką
Cena startowa 279€ / $289.99

Dodaj komentarz

pięć × dwa =