Wakacje z Mio: Kamery, które pilnują Twojej drogi

Podróżuj bezpiecznie: Nowości Mio w Twoim samochodzie

Rozpoczęcie sezonu wakacyjnego to idealna okazja, by zadbać o bezpieczeństwo na drodze. Przed długimi trasami warto sprawdzić stan techniczny pojazdu, ale również wyposażyć go w nowoczesne narzędzia, które nie tylko ułatwią podróż, ale i zwiększą bezpieczeństwo. Wśród nich na szczególną uwagę zasługują kamery samochodowe marki Mio, które oferują nie tylko rejestrację trasy, ale i szereg dodatkowych funkcji.

Kamery Mio

Podwójne zabezpieczenie z Mio MiVue C595WD

Model Mio MiVue C595WD to zaawansowana kamera z wbudowanymi modułami GPS i Wi-Fi, wykorzystująca matrycę Sony STARVIS CMOS. Zapewnia ona wyjątkowo wysoką jakość obrazu, nawet w słabym oświetleniu. Dodatkowo, kamera ostrzega przed fotoradarami i odcinkowym pomiarem prędkości, co pozwala uniknąć nieprzyjemności związanych z mandatami. Ciekawym rozwiązaniem jest także zastosowanie superkondensatora, zapewniającego dłuższą żywotność niż tradycyjne akumulatory. Kamera ta jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy cenią sobie bezpieczeństwo i technologię.

Pełne pole widzenia z Mio MiVue 802/803

Dla tych, którzy cenią sobie szczegółowość i jakość obrazu, świetnym wyborem będą kamery Mio MiVue 802 oraz 803. Oferują one nagrywanie w jakości 2.5K 1440P i szeroki kąt widzenia 140 stopni, co gwarantuje, że żaden fragment trasy nie umknie uwadze kamery. Obie kamery posiadają zintegrowane Wi-Fi, co ułatwia zarządzanie nagraniami i ich szybką synchronizację ze smartfonem.

Inteligentny monitoring i aktualizacje

Kamery Mio są wyposażone w inteligentny tryb parkingowy, który rejestruje zdarzenia wokół zaparkowanego samochodu. Co więcej, dzięki aktualizacjom OTA (Over The Air) użytkownicy mają ciągły dostęp do najnowszych funkcji i zabezpieczeń, co jest kluczowe w dynamicznie zmieniającym się świecie technologii.

Kamery Mio

Warto więc pomyśleć o kamery samochodowej jako o inwestycji w bezpieczeństwo i spokój podczas podróży. Kamery Mio, z ich zaawansowanymi funkcjami i nowoczesnym designem, są doskonałym wyborem dla każdego kierowcy. Nie tylko zarejestrują drogę, ale również pomogą w nieoczekiwanych sytuacjach, a to wszystko za cenę dostępną dla każdego kierowcy.

Model Kamery Rozdzielczość Matryca Funkcje Dodatkowe
Mio MiVue C595WD Full HD 1080P Sony STARVIS CMOS GPS, Wi-Fi, ostrzeżenia o fotoradarach, superkondensator
Mio MiVue T35 (tylna) Full HD 1080P 2M Sensor Połączona z C595WD za pomocą 8-metrowego kabla
Mio MiVue 802 2.5K 1440P 5M Sensor Wi-Fi, inteligentny tryb parkingowy, aktualizacje OTA
Mio MiVue 803 2.5K 1440P 5M Sensor Wi-Fi, inteligentny tryb parkingowy, aktualizacje OTA

Dodaj komentarz

dwa × 1 =