8BitDo Ultimate C Wired: Kontroler dla Zawodowców

8BitDo Ultimate C Wired: Kontroler dla Zawodowców

Kontroler 8BitDo Ultimate C Wired dla Xbox to interesująca propozycja dla zarówno zaawansowanych graczy, jak i tych na początku swojej przygody z konsolami Xbox Series X|S, Xbox One oraz Komputerami. Dzięki oficjalnej licencji Xbox, model ten zapewnia pełną kompatybilność oraz wysoką jakość wykonania, co jest kluczowe dla wymagających użytkowników.

Kluczowe Cechy Kontrolera:

Kontroler wyróżnia się efektem świetlnym RGB, który można dostosować do własnych preferencji, wybierając spośród wielu trybów świetlnych. To nie tylko funkcjonalny element, ale i estetyczny, dodający uroku podczas każdej sesji gry. Dodatkowo, joysticki i spusty typu Hall Effect oferują większą precyzję i czułość, co przekłada się na lepszą kontrolę nad grą. Impulsywne spusty i wibracje intensyfikują doznania, podczas gdy ulepszone bumpery i krzyżak zapewniają satysfakcjonujące, klikające doznania. Metalowe pierścienie joysticków są odporne na zużycie, co gwarantuje długotrwałość i niezawodność urządzenia.

8BitDo Ultimate C

Zalety i Wady:

Kontroler, posiadając oficjalną licencję Xbox, gwarantuje kompatybilność z szeroką gamą gier. Przewodowe połączenie eliminuje opóźnienia, co jest kluczowe w grach competitive, a klasyczny układ przycisków Xbox ułatwia adaptację. Jednak brak opcji bezprzewodowej może być minusem dla osób ceniących swobodę ruchów, a ograniczone możliwości personalizacji do efektów RGB mogą nie zadowolić wszystkich użytkowników.

Podsumowanie:

8BitDo Ultimate C Wired to solidna opcja dla graczy szukających niezawodnego kontrolera przewodowego z klasycznym układem i dodatkowymi funkcjami świetlnymi. Mimo pewnych ograniczeń, jak brak opcji bezprzewodowej czy niewielka personalizacja, jego wydajność i jakość mogą przekonać wielu użytkowników. Kontroler 8BitDo Ultimate C Wired to propozycja dla tych, którzy cenią sobie precyzję, trwałość i niebanalny design podczas gier na konsoli Xbox lub PC.

8BitDo Ultimate C

Parametr Opis
Kompatybilność Xbox Series X
Połączenie Przewodowe USB
RGB Lighting Fire Ring Możliwość dostosowania trybów świetlnych
Joysticks i Triggers Technologia Hall Effect dla większej precyzji
Wibracje Impulsowe triggery z zaawansowanym feedbackiem
Bumpers i D-pad Ulepszone, zapewniające klikające doznania
Wytrzymałość Metalowe pierścienie joysticków przeciwko zużyciu
Gniazdo audio 3.5mm jack, kompatybilne ze standardowymi słuchawkami
Kolorystyka Dostępne w kolorach: Ciemna Zieleń, Ciemny Szary, Pomarańczowy
Długość kabla 8.2 ft. / 2.5 m
Waga 216 g
Wymiary 146.7 x 103.5 x 61.3 mm

Dodaj komentarz

dziesięć − dziewięć =