VAIO Vision+ 14: Najlżejszy mobilny wyświetlacz świata

VAIO Vision+ 14: Idealny towarzysz podróży i pracy

VAIO wprowadziła na rynek model VAIO Vision+ 14, który określany jest mianem „najlżejszego na świecie” mobilnego wyświetlacza. Przeznaczony zarówno dla klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych, waży jedynie 325g i charakteryzuje się grubością zaledwie 3,9 mm w najcieńszym miejscu. To idealne rozwiązanie nie tylko dla osób często podróżujących, ale także jako dodatkowe urządzenie w domu czy biurze.

Wyświetlacz VAIO Vision+ posiada 14-calowy, szeroki panel LCD o proporcjach 16:10 i rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli. Dzięki wysokiej jasności na poziomie 400 cd/m², stosunku kontrastu 1200:1, szerokim kątom widzenia (178° we wszystkich kierunkach) oraz pokryciu gamy kolorów sRGB na poziomie 100%, użytkownicy mogą cieszyć się wyraźnym i żywym obrazem. Panel został również wyposażony w powłokę antyodblaskową, która minimalizuje zmęczenie oczu podczas długotrwałego użytkowania.

VAIO Vision+ 14

Dołączony do wyświetlacza stojak umożliwia jego ustawienie zarówno w pozycji poziomej, jak i pionowej, co jest szczególnie przydatne na ograniczonej przestrzeni biurek. VAIO Vision+ jest łatwy w obsłudze dzięki zastosowaniu dwóch portów USB Type-C, które obsługują tryb alternatywny DisplayPort oraz zasilanie przez magistralę, co oznacza, że do jego funkcjonowania wystarczy podłączenie jednego kabla.

Firma VAIO oferuje również opcjonalny filtr prywatności, który zapobiega wizualnemu hackingowi w miejscach publicznych, zwiększając bezpieczeństwo danych wyświetlanych na ekranie. Cena detaliczna wyświetlacza to około 340 dolarów, co czyni go atrakcyjną opcją zarówno dla profesjonalistów, jak i użytkowników domowych poszukujących wydajnego i łatwego w transporcie urządzenia do rozszerzenia swojego cyfrowego środowiska pracy.

VAIO Vision+ 14

Parametr Wartość
Rozmiar ekranu 14,0 cali (16:10)
Rozdzielczość 1920 x 1200 pikseli
Jasność 400 cd/m²
Stosunek kontrastu 1200:1
Kąt widzenia 178° w pionie i poziomie
Gama kolorów sRGB 100%
Grubość 3,9 mm w najcieńszym miejscu
Waga 325 g
Typ złącza 2x USB Type-C
Funkcje dodatkowe Powłoka antyodblaskowa, stojak na osłonę, filtr prywatności (opcjonalnie)
Cena Około $340

Dodaj komentarz

dwa − dwa =