SteelSeries Arctis Nova 7: Słuchawki dla wymagających graczy

SteelSeries wprowadza Arctis Nova 7 Wireless

SteelSeries, duńska marka znana z wysokiej jakości akcesoriów gamingowych, rozszerzyła swoje portfolio o model słuchawek Arctis Nova 7 Wireless, które przyciągają uwagę zaawansowanymi funkcjami i solidnym wykonaniem. Zapewniając kompatybilność z szerokim zakresem platform, takich jak Android, Windows, Nintendo Switch i PlayStation, Arctis Nova 7 Wireless stanowią uniwersalne rozwiązanie dla różnych typów użytkowników.

SteelSeries Arctis Nova 7

Słuchawki charakteryzują się nauszną, zamkniętą konstrukcją, która nie jest składana, ale oferuje efektywną izolację dźwięków z otoczenia. To istotne w przypadku intensywnych sesji gamingowych czy podczas korzystania z multimediów w hałaśliwym środowisku. Zaimplementowane technologie audio, takie jak stereo 2.0, wirtualny wielokanałowy dźwięk 5.1 oraz 7.1, wnoszą doświadczenie dźwiękowe na wysoki poziom, chociaż słuchawki nie są dedykowane do profesjonalnego słuchania muzyki – szczególnie w gatunkach takich jak rock czy metal, gdzie mogą sprawiać wrażenie mniej dynamicznych.

Specyfikacja techniczna Arctis Nova 7 obejmuje mikrofon dwukierunkowy z funkcją redukcji szumów, co jest kluczowe dla jasnej komunikacji w grach online. Słuchawki oferują również regulację głośności i są wyposażone w przyciski sterujące na muszlach, co ułatwia zarządzanie ustawieniami bez potrzeby odrywania rąk od klawiatury czy kontrolera.

Warto podkreślić, że Arctis Nova 7 Wireless zostały zaprojektowane z myślą o komforcie długotrwałego użytkowania. Wyściełany pałąk i nauszniki z pianki memory zapewniają wygodę nawet podczas wielogodzinnych sesji. Co więcej, słuchawki posiadają wymienne nauszniki oraz regulowany pałąk, co pozwala na dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Arctis Nova 7 Wireless wyróżniają się także nowoczesnym designem, dominującym czarnym kolorem i eleganckim wykończeniem, które wpasuje się w estetykę nowoczesnych zestawów gamingowych. Oferują one również szybkie ładowanie przez USB-C, co jest praktycznym rozwiązaniem dla graczy.

SteelSeries Arctis Nova 7

Podsumowując, SteelSeries Arctis Nova 7 Wireless to propozycja, która z pewnością zainteresuje miłośników gier komputerowych i konsolowych, zapewniając im wysoką jakość dźwięku i komfort użytkowania. Pomimo drobnych ograniczeń w zakresie odtwarzania muzyki, jakość wykonania i funkcjonalność słuchawek pozostają na poziomie oczekiwanym od produktów premium.

Parametr Opis
Typ połączenia Bezprzewodowe (USB-C, 2,4 GHz, Bluetooth)
Budowa słuchawek Nauszne zamknięte
Składana konstrukcja Nie
System audio Stereo 2.0, Wirtualny wielokanałowy 5.1, 7.1
Pasmo przenoszenia słuchawek 20 Hz – 22 kHz
Impedancja słuchawek 36 Ω
Regulacja głośności Tak
Mikrofon Wbudowany, dwukierunkowy
Pasmo przenoszenia mikrofonu 100 Hz – 6,5 kHz
Impedancja mikrofonu 2.2k Ohm
Czułość mikrofonu -38 dB
Czas ładowania 15 min ładowania = 6h pracy
Maksymalny czas pracy Do 38 h
Kompatybilność Android, Windows, Nintendo Switch, PlayStation
Materiał nauszników Pianka memory
Dodatkowe funkcje Regulowany pałąk, wymienne nauszniki, redukcja szumów
Kolor Czarny
Gwarancja 24 miesiące

Dodaj komentarz

12 + 19 =