Galaxy Z Flip6: Składany Smartfon Nowej Generacji

Samsung Galaxy Z Flip6: Nowa Era Mobilnej Technologii AI

Samsung, zaprezentował w Paryżu najnowsze modele w swojej ofercie składanych smartfonów – Galaxy Z Fold6 i Galaxy Z Flip6, wprowadzając jednocześnie na rynek słuchawki Galaxy Buds3 i Buds3 Pro. Najnowsze urządzenia są kolejnym krokiem w rozwijaniu możliwości mobilnej sztucznej inteligencji (AI) pod szyldem Galaxy AI, które rewolucjonizuje sposób interakcji z technologią.

Galaxy Z Flip6 nie tylko zachwyca designem, ale też funkcjonalnością. Wyposażony w Snapdragona 8 Gen 3, najnowszy procesor mobilny, zapewnia niespotykaną dotąd wydajność zarówno CPU, jak i GPU, co przekłada się na płynność działania i grafikę najwyższej jakości. Zaimplementowana pierwszy raz w Z Flip komora parowa, zwiększa możliwości chłodzenia, co jest kluczowe przy dłuższym użytkowaniu.

AI na Wyciągnięcie Ręki

Smartfon korzysta z innowacyjnego systemu FlexWindow, który umożliwia dostęp do wielu funkcji bez konieczności otwierania urządzenia. Na przykład, asystent Chat Assist proponuje odpowiedzi na otrzymane wiadomości, a funkcja Interpreter zapewnia płynne tłumaczenia w czasie rzeczywistym – idealne rozwiązania dla osób często podróżujących lub uczestniczących w międzynarodowych spotkaniach.

Dodatkowo, Galaxy Z Flip6 wykorzystuje AI do personalizacji doświadczeń użytkownika. Photo Ambient może zmieniać tapetę w zależności od pogody i czasu, a zaawansowany aparat o rozdzielczości 50MP wspomagany jest przez funkcje AI, takie jak Auto Zoom czy Nightography, co pozwala na robienie wyjątkowo szczegółowych zdjęć nawet w słabym oświetleniu.

Niezawodność i Wytrzymałość

Nowa seria Z Flip jest nie tylko inteligentna, ale również wytrzymała. Zastosowanie Armor Aluminum oraz szkła Corning Gorilla Glass Victus 2 czyni ją najbardziej trwałą w historii składanych urządzeń Samsunga. Bez obaw można jej używać w różnych warunkach, co dodatkowo podkreśla jej uniwersalność.

Galaxy Z Flip6

Skoncentrowani na Przyszłości

Samsung nie ustaje w dążeniach do zrównoważonego rozwoju, używając recyklingowanych materiałów w nowych modelach Galaxy Z. To pokazuje zaangażowanie firmy w tworzenie produktów przyjaznych dla planety, co ma olbrzymie znaczenie w kontekście globalnych wyzwań ekologicznych.

Podsumowując, Galaxy Z Flip6 nie jest tylko kolejnym smartfonem. To przemyślane połączenie designu, technologii i odpowiedzialności, które otwiera nowe możliwości dla użytkowników i stanowi krok naprzód w integracji AI z codziennym życiem.

Parametr Opis
Ekran 6.7 cala, Foldable Dynamic AMOLED 2X
Rozdzielczość 1080 x 2640 pikseli
Procesor Snapdragon 8 Gen 3 dla Galaxy
Pamięć RAM Dostępne opcje: 8 GB
Pamięć wewnętrzna Dostępne opcje: 128 GB, 256 GB
Aparaty – tył 50 MP główny, 12 MP ultrawide
Aparat – przód 10 MP
Bateria 3700 mAh
System operacyjny Android 13 z nakładką One UI 5
Wymiary (złożony) 84.9 x 71.9 x 15.9-17.1 mm
Wymiary (rozwinięty) 165.2 x 71.9 x 6.9 mm
Waga 187 g
Wytrzymałość Armor Aluminum, Corning Gorilla Glass Victus 2
Dodatkowe funkcje Flex Mode, Multi-Active Window, Edge Panel

Dodaj komentarz

dwa × 4 =