Hub USB Omega Varr mouse bungee combo 3 w 1

Hub USB Omega Varr mouse bungee combo 3 w 1

Dzięki uprzejmości sklepu Internetowego sklep.platinet.pl mieliśmy możliwość testu Omega Varr mouse bungee, czyli czytnik kart pamięci oraz rozdzielacz portów USB z nie spotykaną tak często funkcją organizera na kabel myszki.

Omega Varr jest wykonany bardzo solidnie i ma atrakcyjny futurystyczny kształt a podświetlanie LED jeszcze bardziej uatrakcyjnia wygląd gadżetu. Solidna podstawka z gumowymi podkładkami i odpowiednia do tego waga urządzenia powoduje, że urządzenie jest stabilne a użycie funkcji organizera na kabel myszki jest wygodnym rozwiązaniem.

Po podłączeniu poprzez kabel USB Omega Varr został wykryty prawidłowo na komputerze z systemem Windows 10, sprawdziliśmy ze wszystkim komputerami redakcyjnymi jego współpracę i w żadnych z nich nie sprawiał kłopotów.  Następnie przeprowadziliśmy krótki test czytnika kart pamięci oraz rozdzielacza portów USB.

Hub USB urządzenia działał, jak należy, Windows 10 rozpoznawał bez problemu podłączane pamięci typu Pendrive czy też zewnętrzne dyski twarde. Kopiowanie i zapisywania na podłączone w ten sposób nośniki danych było bezproblemowe, nośniki pamięci były wykrywane bezbłędnie a transfer przy pomocy Hub-a był adekwatny do szybkości najlepszej klasy rozdzielaczy opartych na USB 3.0. Również podłączone klawiatury oraz myszki do rozdzielacza usb działały bezproblemowo.

Następnym testowaną funkcją urządzenia był czytnik kart pamięci który również nie sprawiał żadnego kłopotu, karty były wykrywane prawidłowo a szybkość transferu zapisu i odczytu satysfakcjonująca.

Podsumowując: Omega Varr mouse bungee combo 3 w 1 jest zdecydowanie godny polecenia i w 100% spełnia swoją rolę a organizer na kabel myszki jest świetnym dodatkiem tego gadżetu.

Sklep posiada również w ofercie tańszą i wolniejszą wersję tego gadżetu pod port USB 2.0.

Omega Varr mouse bungee combo
Omega Varr mouse bungee combo

Dane techniczne:

Kabel usb o długości 1.2m

3 porty USB 3.0

Czytnik kart microSDHC/XC do 128 GB

Podświetlenie LED

Organizer na kabel myszki

Cena detaliczna: 83,90 PLN

Dodaj komentarz

1 × 1 =