Test klawiatury mechanicznej Pro-Gaming Keyboard Fighter 3

Test klawiatury mechanicznej Varr Pro-Gaming Keyboard Fighter 3

Dzięki sklepowi internetowemu Platinet Store otrzymaliśmy do przetestowania kilka akcesoriów komputerowych. Na początek trafiła do naszego testera mechaniczna klawiatura Pro-Gaming Keyboard Fighter 3 VMK89B marki Varr. Klawiatura ma bardzo atrakcyjną cenę jak na mechaniczną klawiaturę gamingową, bo jej cena wynosi poniżej 160 PLN.

Klawiatura Varr Pro-Gaming Keyboard Fighter 3 jest modelem pełnowymiarowym, czyli posiada panel numeryczny. Jej design jest zdecydowanie gamingowy, podświetlanie LED klawiatury ją uatrakcyjnia a podświetlana czcionka klawiszy jest wyraźna i bardzo czytelna.

Klawiatura została wyprodukowana z dobrej jakości tworzywa sztucznego. Klawisze zostały wykonane w technologii podwójnego formatowania wtryskowego co zwiększa ich trwałość i niezawodność.

W Gaming Keyboard Fighter 3 VMK89B zastosowano niebieskie przełączniki Jixian które charakteryzują się całkiem dobrym czasem reakcji, dość głośnym klikiem i wytrzymałością szacowaną na 50 milionów wciśnięć. Klawiatura posiada aż 26 klawiszy z funkcją anti-ghosting która to funkcja zapobiega blokowaniu się klawiatury przy wciśnięciu wielu klawiszy równocześnie, co nie jest bez znaczenia dla graczy.

Klawiatura po podłączeniu do komputera z Windows 10 automatycznie została wykryta. Nasz tester Patryk poświęcił wiele godzin na „męczeniu” tej klawiatury w grach.  „Gnębił” ją w wielu tytułach takich jak DOOM Eternal, Unturned, The Forest oraz Phasmophobia.

Klawiatura spisywała się w testach znakomicie, nie sprawiała żadnych kłopotów ani razu nie nastąpiło zacięcie klawiszy. „Skok klawiszy” w testowanej klawiaturze, czyli odległość jaką ma przebyć klawisz do pełnego wciśnięcia jest dość wysoki w tym modelu co bardzo odpowiadało testerowi i zazwyczaj odpowiada również większości graczy. Testy klawiatury wypadły zaskakująco dobrze, bo przecież to klawiatura gamingowa za niewielkie pieniądze.

Według naszej opinii jest to sprzęt godny polecenia!

Klawiaturę jak i inne akcesoria marki Varr można nabyć w sklepie internetowym którego link udostępniamy poniżej:

https://sklep.platinet.pl/

Specyfikacja techniczna:

Typ klawiatury: przewodowa gamingowa klawiatura mechaniczna

Liczba klawiszy: 104

Liczba klawiszy z funkcją anti-ghosting: 26

6 kolorów podświetlania LED

9 trybów oświetlania

Wysokiej jakości przełącznik mechaniczne JIXIAN Blue

Plug and play

Wymiary: 444x150x38,5 mm

Kabel USB – 1,5 m

Kompatybilność: Windows 10, 8, 7, Windows Vista oraz Windows XP

2 komentarze do “Test klawiatury mechanicznej Pro-Gaming Keyboard Fighter 3”

  1. Kupiłem jakiś czas temu klawiaturę VARR fighter 2 i jestem bardzo zadowolony a trójka zapewne jeszcze lepsza od wersji 2. W tej cenie trudno o tak dobrą klawiaturę nadająca się do grania a do tego z podświetlaniem wygląda świetnie.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

17 − 16 =