Rządowa porównywarka cen węgla

Rządowa porównywarka cen węgla

Jak zapewne każdy z czytelników wie mamy kryzys energetyczny a ceny węgla w Polsce poszybowały do niebotycznych kwot. Wiele firm mocno naciąga ceny surowców energetycznych przez co różnice między poszczególnymi detalistami są nawet dwukrotne.

Dlatego też każda inicjatywa związana z uporządkowaniem tego chaosu i naciągania jest bardzo ważna. Zapewne ucieszy każdego szukającego taniego opału na zimę, że ruszył portal rządowy „Rządowa porównywarka cen węgla” gdzie będzie musiał każdy przedsiębiorca handlujący węglem zarejestrować się. Przez co konsumenci otrzymają narzędzie wyszukiwania najlepszych ofert na węgiel w swojej okolicy a sprzedawcy będą musieli liczyć się z konkurencją.

Na razie wyszukiwarka nie ma zbyt dużych możliwości, gdyż na razie porównywarka ma dane tylko 100 dostawców z Polski. Postanowiłem poszukać ofert z Wrocławia jednak żadnej nie znalazłem.

Porównywarka dopiero ruszyła wiec to zapewne kwestia najbliższych dni czy tygodni, żeby została uzupełniony o oferty z całego kraju.

Rządowa porównywarka cen węgla znajduje się pod adresem: https://cieplo.gov.pl/

Dodaj komentarz

czternaście − dziesięć =