Dall-E2 dostępny dla każdego

Dall-E2 dostępny dla każdego

Od 28 września 2022 OpenAI wreszcie udostępniło swój genialny generator grafik dla każdego chętnego. Koniec zapisów i oczekiwania na dostęp, od tej chwili każdy może się zarejestrować w labs.openai.com i skorzystać z 50 kredytów które otrzyma na początek / za darmo/ do wypróbowania generatora. Jeżeli nie wykupisz po wykorzystaniu 50 kredytów dodatkowych to i tak co miesiąc będzie miał możliwość wygenerowania grafik, bo otrzymasz co miesiąc 15 darmowych kredytów.

Co to jest Dall-E2?

DALL-E2 to rewolucyjny generator obrazów AI oparty na uczeniu maszynowym, został stworzony przez firmę OpenAI twórcę min. największych modeli językowych takich jak GPT3. Dall-E2 pozwala użytkownikom generować grafikę przy pomocy monitów/opisów tekstowych. Generowane grafiki są unikatowe i często wręcz oszałamiające. Pierwsza wersja generatora została uruchomiona w kwietniu tego roku i wręcz zrewolucjonizowała rynek grafiki komputerowej.

Koszty żetonów

Na początek otrzymasz 50 żetonów co umożliwia ci wprowadzenie do generatora 50 opisów. Każdy opis wygeneruje 4 obrazy jak łatwo policzyć żetony pozwalają ci wygenerować 200 grafik / po 4 na każdy opis/. W kolejnych miesiącach otrzymasz za darmo po 15 żetonów co umożliwi Ci wygenerowanie 15×4, czyli 60 grafik z 15 opisów.

Ograniczenia Dall-E2

Generator od OpenAI ma sporo ograniczeń, na które musisz zwracać uwagę, nie wygenerujesz wszystkiego co tylko zechcesz. Konkurencyjny generator Stable Diffusion który możesz zainstalować na własnym komputerze jest bardziej liberalny pod tym względem, ale czy lepszy? To już kwestia dyskusyjna. Czego więc nie wygenerujesz przy pomocy Dall-E2? Na pewno nie pozwoli Ci wygenerować znanych osobowości, wulgarnych treści, erotyki, nagości i przemocy.

Każdy kogo interesuje sztuczna inteligencja i grafika komputerowa powinien chociaż spróbować swoich sił w generatorze AI oferowanym za darmo przez OpenAI. Zabawa w generowanie grafik jest wciągające i bardzo szybko można wykorzystać darmowe żetony.

Dall-E2 dostępny dla każdego

Dall-E2 dostępny dla każdego – obrazy wygenerowane przy pomocy Dall-E2

Dodaj komentarz

dwa × 4 =