Edifier S1000W bezprzewodowy głośnik Hi-Fi

Edifier S1000W bezprzewodowy głośnik Hi-Fi

Edifier S1000W to nowe bezprzewodowe głośniki wyposażone w szereg wyjątkowych funkcji, które sprawiają, że mają one doskonały stosunek ceny do jakości i ich możliwości. Podstawowe cechy Edifier S1000W to: obsługiwanie połączeń bezprzewodowych Wi-Fi i Bluetooth, certyfikat Hi-Res AUDIO, kompatybilność z Apple Airplay, Amazon Alexa, TIDAL i Spotify, czysty dźwięk dzięki zaawansowanym głośnikom wysokotonowym z kopułką tytanową, aluminiowy głośnik basowy, wysokowydajny cyfrowy wzmacniacz mocy klasy D oraz duży wybór wejść: Wi-Fi/Bluetooth/optyczne/koncentryczne/wejście liniowe.

Edifier w S1000W wykorzystuje profesjonalny układ przetwarzania dźwięku Texas Instruments DSP do precyzyjnej kontroli punktu podziału częstotliwości, umożliwiając w ten sposób tworzenie precyzyjniejszych szczegółów dźwięku z dokładnością i czystością. Głośnik wysokotonowy z kopułką tytanową zapewnia płynną reakcję, doskonałą dyspersję i lepszą czułość niż plastikowe głośniki wysokotonowe lub standardowe głośniki komputerowe. Zestaw został wyposażony w pilota. Intuicyjnie zaprojektowane przyciski pilota ułatwiają zlokalizowanie i zmianę funkcji głośności i odtwarzania.

Cena: 449,99 USD

Edifier specjalizuje się w projektowaniu i produkcji najwyższej jakości rozwiązań audio, które prezentują innowacje technologiczne i doskonałość projektową. Założona w 1996 roku z siedzibą w Pekinie w Chinach, Edifier zapewnia wyjątkowe wrażenia dźwiękowe dzięki szerokiej gamie dźwięku domowego, profesjonalnego, samochodowego, słuchawki oraz mikrofony do użytku osobistego i zawodowego.

Specyfikacje głośników

Moc wyjściowa: 35W×2 (średnie/basy) + 25W×2 (tony wysokie)

Pasmo przenoszenia: 45Hz~40kHz

Poziom hałasu: ≤25dB(A)

Stosunek sygnału do szumu: ≥ 90dB(A)

Czułość wejściowa: Wejście liniowe 1: 700 ± 50mV | Wejście liniowe 2: 900 ± 50 mV

OPT, COX: 450 ± 50 mV | Bluetooth: 500 ± 50mV

Typ wejścia: Wejście liniowe 1/Wejście liniowe 2/Optyczne/Koncentryczne/Bluetooth/Wi-Fi

Głośniki: 5,5″ (średnie/basy) + 1″ (tony wysokie)

Wymiary: 7,8 cala x 13,6 cala x 11,6 cala (szer. x wys. x gł.)

Waga netto:16,77 kg

Więcej informacji: https://www.edifier.com/product-s1000w.html

Dodaj komentarz

trzy × trzy =