Meta Quest Pro

Meta Quest Pro

Firma Meta w Meta Connect zaprezentowała Meta Quest Pro najbardziej zaawansowany VR od Meta. Meta Quest Pro to pierwszy z nowej linii zaawansowanych zestawów VR/AR stworzonych z myślą o rozszerzeniu możliwości VR i AR. Zestaw dostępny jest w przedsprzedaży na meta.com w cenie 1799,99 €.


Specyfikacja Meta Quest Pro:
 
NAJWYŻSZY KOMFORT: Światowej klasy ergonomia z przeciwwagą połączona z elegancką konstrukcją tworzy wygodniejsze gogle.
 
PRZEŁOMOWA RZECZYWISTOŚĆ MIESZANA: Rzeczywistość mieszana w pełnej gamie kolorów o czterokrotnie wyższej rozdzielczości w porównaniu z Quest 2 pozwala pracować, tworzyć i współpracować w świecie wirtualnym, zachowując świadomość fizycznego otoczenia.
 
NATURALNY WYRAZ TWARZY:
Dzięki monitorowaniu mimiki w czasie rzeczywistym awatar naśladuje Twój wyraz twarzy. Uśmiechy, unoszenie brwi, mrugnięcia i całą resztę.

KONTROLERY META QUEST TOUCH PRO: Każdy kontroler wyposażony jest w 3 kamery i procesor mobilny Snapdragon 662, co daje Ci 360-stopniowy zakres ruchu w wirtualnej przestrzeni. Technologia haptyczna TruTouch i ultraczuły ruch ściskania palcami zapewniają bardziej intuicyjne odczucia w VR.
 
OPTYKA NOWEJ GENERACJI: Lepsza jakość obrazu, która natychmiast rzuca się w oczy. Odchudziliśmy układ optyczny o ponad 40% w porównaniu z Quest 2 dzięki naszym innowacyjnym, opatentowanym soczewkom typu Pancake i technologii optycznej, która załamuje światło wewnątrz modułu optycznego. Wyświetlacz VR wykorzystujący zaawansowaną technologię LCD ma o 37% większą gęstość pikseli. 1,3-krotnie większa gama kolorów zapewnia żywsze kolory i bardziej wciągające wrażenia w VR.
 
URZĄDZENIA O WYSOKIEJ WYDAJNOŚCI: Znakomite podzespoły – 10 zaawansowanych czujników VR/MR, dźwięk przestrzenny, pamięć 256 GB, 12 GB RAM i procesor Snapdragon XR2+, który zapewnia lepszą wydajność dzięki mocy większej o 50%.
 
KOMPATYBILNOŚĆ WSTECZNA: Zyskaj spokój, wiedząc, że nadal możesz korzystać z katalogu aplikacji Meta Quest 2 i cieszyć się wszystkimi ulubionymi grami, aplikacjami oferującymi rozrywkę itp.
 
PROSTY SPOSÓB NA WIELOZADANIOWOŚĆ: Otwieraj wiele ekranów z możliwością zmiany rozmiaru, pracuj nad nowymi pomysłami, przesyłaj strumieniowo swoje zestawienia lub wysyłaj wiadomości do znajomych. Nowa supermoc sprawia, że wykonywanie wielu zadań jednocześnie nigdy nie było tak proste.
 
DOŁĄCZONA STACJA DOKUJĄCA: Dołączona stacja dokująca i zasilacz USB-C do szybkiego ładowania sprawiają, że gogle i kontrolery są przez cały czas naładowane, umożliwiając Ci realizację pomysłów w przypływie kreatywności.
 
ELASTYCZNE POZIOMY IMMERSJI: Obsługiwany zakres IPD: 55-75 mm z płynną regulacją IPD zapewniającą wyraźniejszy obraz i mniejsze zmęczenie oczu. Immersja w VR to teraz wielopoziomowe doświadczenie, od w pełni otwartego widzenia peryferyjnego po częściową blokadę (w zestawie) i pełną immersję (akcesoria).

Na podstawie: meta.com

Dodaj komentarz

5 × pięć =