XiaoDa UVC – Lampa sterylizująca od Xiaomi

XiaoDa UVC

XiaoDa UVC – Lampa sterylizująca od Xiaomi

XiaoDa UVC to nowoczesna kompaktowa lampa dezynfekująca promieniem UV. Promieniowanie UV (ultrafioletowe, nadfioletowe) to promieniowanie elektromagnetyczne o długości fali od 100 do 400 nm. Z tym typem promieniowania stykamy się na co dzień, gdyż jest emitowane przez słońce i ma ono duży wpływ na organizm człowieka np. stymuluje wytwarzanie witaminy D, stosowane jest też w leczeniu wielu schorzeń. Istotną cechą promieniowania UV jest zdolność do zabijania drobnoustrojów. Dlatego też XiaoDa UVC jest bezpieczne dla dezynfekowanych sprzętów jednak w czasie jej działania człowiek nie powinien przebywać w pobliżu.  Lampa od Xiaomi stosuje sterylizację dwuwarstwową, jej bronią na drobnoustroje i nieprzyjemne zapach oprócz UV jest również ozon. Bakterie i wirusy zabija ze skutecznością wynoszącą 99,9%.

XiaoDa UVC pozwala pozbyć się alergenów odzwierzęcych, a także zneutralizować toksyny wydzielane przez materiały budowlane, potrafi również skutecznie niwelować nieprzyjemne zapachy np. po dymie z papierosa. Kiedy lampa jest w użyciu, ludzie nie powinni: znajdować się w jej bliskim otoczeniu, patrzeć bezpośrednio na źródło jej światła. Lampa dezynfekująca włączy się po upływie 30 sekund i wyłączy po 30 minutach od momentu uruchomienia. Mamy więc 30 sekund na opuszczenie miejsca, gdzie przeprowadzamy dezynfekcję lampą UVC.

Lampa dezynfekująca została wykonana z materiałów najwyższej jakości, co wpływa na jej długą żywotność /nawet do 10 000 godzin pracy/. Cena XiaoDa UVC nie jest wygórowana w sklepie Xiaomi kosztuje 69 zł. Sprzęt ten przyda się każdym gospodarstwie domowym.

Dane techniczne

Rodzaj produktuLampa dezynfekująca XiaoDa UVC
Funkcje30-minutowy cykl oczyszczania
ZasilanieBateryjne
Pojemność baterii1800 mAh
Moc2,5 W
KolorCzarny
Wysokość135 mm
Szerokość62 mm
Dodatkowe informacjeUsuwa 99.9% bakterii
ZestawKabel micro USB, Lampa dezynfekująca, Instrukcja obsługi
Author: gadzety360
Jestem pasjonatem wszelkich technologii IT a szczególnie nauczania maszynowego oraz grafiki 3D.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *