XiaoDa UVC – Lampa sterylizująca od Xiaomi

XiaoDa UVC – Lampa sterylizująca od Xiaomi

Lampa dezynfekująca została wykonana z materiałów najwyższej jakości, co wpływa na jej długą żywotność /nawet do 10 000 godzin pracy/. Cena XiaoDa UVC nie jest wygórowana w sklepie Xiaomi kosztuje 69 zł. Sprzęt ten przyda się każdym gospodarstwie domowym.

XiaoDa UVC to nowoczesna lampa dezynfekująca wyposażona w promieniowanie UV, które jest skuteczne w zabijaniu drobnoustrojów. Promieniowanie UV to rodzaj elektromagnetycznego promieniowania o długości fali od 100 do 400 nm, które jest emitowane przez słońce i ma duży wpływ na ludzki organizm, taki jak stymulowanie wytwarzania witaminy D oraz stosowanie w leczeniu wielu chorób. Lampa od Xiaomi wykorzystuje dwuwarstwową sterylizację, która skutecznie niszczy bakterie i wirusy z skutecznością 99,9%.

XiaoDa UVC jest bezpieczna dla dezynfekowanych przedmiotów, ale podczas jej działania ludzie nie powinni znajdować się w pobliżu. Lampa ta skutecznie usuwa alergeny odzwierzęce, neutralizuje toksyny wydzielane przez materiały budowlane oraz eliminuje nieprzyjemne zapachy, takie jak dym tytoniowy. Podczas używania lampy, ludzie nie powinni patrzeć bezpośrednio na źródło światła ani przebywać w jej bliskim otoczeniu. Po włączeniu lampa dezynfekująca uruchomi się po upływie 30 sekund i wyłączy po 30 minutach. Daje to 30 sekund na opuszczenie miejsca, gdzie przeprowadzana jest dezynfekcja lampą UVC.

Lampa dezynfekująca została wykonana z najwyższej jakości materiałów, co zapewnia jej długą żywotność nawet do 10 000 godzin pracy. Cena XiaoDa UVC jest przystępna, kosztuje 69 zł w sklepie Xiaomi. Może być przydatna w każdym domu.

Dane techniczne

Rodzaj produktuLampa dezynfekująca XiaoDa UVC
Funkcje30-minutowy cykl oczyszczania
ZasilanieBateryjne
Pojemność baterii1800 mAh
Moc2,5 W
KolorCzarny
Wysokość135 mm
Szerokość62 mm
Dodatkowe informacjeUsuwa 99.9% bakterii
ZestawKabel micro USB, Lampa dezynfekująca, Instrukcja obsługi

Dodaj komentarz

3 × pięć =