Ciekawe a mało znane gadżety od Xiaomi

Ciekawe a mało znane gadżety od Xiaomi

Większość gadżeciarzy wie, że Xiaomi to nie tylko smartfony, ale również producent wielu gadżetów elektronicznych takich jak słuchawki, power banki, wagi, lampy i wiele innych. Przedstawię dziś gadżety które są bardzo interesujące, ale mało znane na naszym rynku chociaż są dostępne w sklepach internetowych.

1. Townew T3 Smart Trash Can

Łazienkowy kosz na śmieci od Xiaomi to inteligentny kosz z systemem samozamykania i wymiany worków. Townew T3 wykrywa przepełnienie i automatycznie podnosi całą górną część, aby zamknąć worek, po czym wystarczy tylko chwycić torbę i wyrzucić. Dzięki wodoszczelności nadaje się do użytku w łazience. Czujniki znajdujące się w koszu wykrywają zbliżające się obiekty i automatycznie otwierają pokrywę kosza. Wymiary Townew T3 Smart Trash Can to: 36,4 x 20,1 x 38,8 cm a pojemność 13 litrów, posiada również wbudowany akumulator, który po pełnym naładowaniu pozwala na użytkowanie kosza przez 30 dni. Kosz ten występuje również w drugiej wersji Townew T1 o wymiarach 24 x 31 x 40 cm oraz nieco większej pojemności wynoszącej 15,5 litra, akumulator w nim po załadowaniu pozwala na użytkowanie kosza przez 35 dni.

Cena obu wersji kosza jest podobna i wynosi w Polsce ok. 360 PLN.

Townew T3 Smart Trash Can

2. Masażer wibracyjny XIAOMI Yunmai Pro Basic 60W

Masażer od Xiaomi to urządzenie w kształcie pistoletu które łagodzi dyskomfort mięśni, przyspiesza rozgrzewkę, usprawnia ruch. Stymulacja o wysokiej częstotliwości zmniejsza sztywność i ból mięśni oraz wspomaga krążenie krwi. XIAOMI Yunmai Pro Basic posiada trzy tryby pracy:

1800 uderzeń do stymulacji mięśni

2400 uderzeń dla rozluźnienia mięśni

3200 uderzeń dla głębokiego pobudzenia

Zestaw zawiera futerał oraz 4 wymienne głowice masujące wykonane z miękkiego silikonu.

Cena ok 560 PLN

XIAOMI Yunmai Pro Basic 60W

3. Xiaomi Walking Pad – Przenośna bieżnia od Xiaomi.

Bieżnia Xiaomi Walkingpad C1 to składana bieżnia od Xiaomi, która mimo niewielkiej wagi (22 kg) może być użytkowana przez osoby ważące do 90 kg. Po treningu bieżnię można łatwo złożyć i schować np. pod łóżkiem, dzięki czemu nie zajmuje ona miejsca w pokoju. Maksymalna prędkość bieżni to 6 km/h.

Oprócz swojej kompaktowej wielkości i łatwości składania, bieżnia Walkingpad C1 ma również szereg innych funkcji, które sprawiają, że jest ona atrakcyjnym wyborem dla osób chcących ćwiczyć w domu. Są to być min. wygodny wyświetlacz LED, który pokazuje ważne informacje, takie jak prędkość, dystans i spalane kalorie, a także głośnik Bluetooth, umożliwiający słuchanie muzyki lub odbieranie połączeń podczas ćwiczeń. Bieżnia może również posiadać wbudowany monitor tętna oraz szereg wstępnie zaprogramowanych treningów, które pomogą ci osiągnąć jak najwięcej z twojej rutyny treningowej.

Ogólnie rzecz biorąc, bieżnia Xiaomi Walkingpad C1 to uniwersalny i wygodny wybór dla każdego, kto chce zadbać o swoją kondycję fizyczną w zaciszu własnego domu.

Cena ok. 1800 PLN

XIAOMI Yunmai Pro Basic 60W

Dodaj komentarz

piętnaście + piętnaście =