Ciekawe a mało znane gadżety od Xiaomi

gadżety od Xiaomi

Ciekawe a mało znane gadżety od Xiaomi

Większość gadżeciarzy wie, że Xiaomi to nie tylko smartfony, ale również producent wielu gadżetów elektronicznych takich jak słuchawki, power banki, wagi, lampy i wiele innych. Przedstawię dziś gadżety które są bardzo interesujące, ale mało znane na naszym rynku chociaż są dostępne w sklepach internetowych.

1. Townew T3 Smart Trash Can

Łazienkowy kosz na śmieci od Xiaomi to inteligentny kosz z systemem samo-zamykania i wymiany worków. Townew T3 wykrywa przepełnienie i automatycznie podnosi całą górną część, aby zamknąć worek, po czym wystarczy tylko chwycić torbę i wyrzucić. Dzięki wodoodporności nadaje się do użytku w łazience. Czujniki znajdujące się w koszu wykrywają zbliżające się obiekty i automatycznie otwierają pokrywę kosza. Wymiary Townew T3 Smart Trash Can to: 36.4 x 20.1 x 38.8 cm a pojemność 13 litrów, posiada również wbudowany akumulator, który po pełnym naładowaniu pozwala na użytkowanie kosza do 30 dni. Kosz ten występuje jeszcze w drugiej wersji Townew T1 o wymiarach 24 x 31 x 40 cm oraz nieco większej pojemności wynoszącej 15.5 litra, akumulator w nim po załadowaniu pozwala na użytkowanie kosza do 35 dni.

Cena obu wersji kosza jest podobna i wynosi w Polsce ok. 360 PLN.

Townew T3 Smart Trash Can

2. Masażer wibracyjny XIAOMI Yunmai Pro Basic 60W

Masażer od Xiaomi to urządzenie w kształcie pistoletu które łagodzi dyskomfort mięśni, przyspiesza rozgrzewkę, usprawnia ruch. Stymulacja o wysokiej częstotliwości zmniejsza sztywność i ból mięśni oraz wspomaga krążenie krwi. XIAOMI Yunmai Pro Basic posiada trzy tryby pracy:

1800 uderzeń do stymulacji mięśni

2400 uderzeń dla rozluźnienia mięśni

3200 uderzeń dla głębokiego pobudzenia

Zestaw zawiera futerał oraz 4 wymienne głowice masujące wykonane z miękkiego silikonu.

Cena ok 560 PLN

XIAOMI Yunmai Pro Basic 60W

3. Xiaomi Walking Pad – Przenośna bieżnia od Xiaomi.

Bieżnia Xiaomi Walkingpad C1 to składana bieżnia, od Xiaomi która mimo niewielkiej wagi /22kg/ może na niej ćwiczyć osoba do 90 kg. Bieżnie po treningu można w prosty sposób złożyć i schować np. pod łóżko. Tak więc bieżnia nie zabierze nam miejsca w pokoju. Prędkość maksymalna bieżni to 6 km/h.

Cena ok. 1800 PLN

XIAOMI Yunmai Pro Basic 60W
Author: gadzety360
Jestem pasjonatem wszelkich technologii IT a szczególnie nauczania maszynowego oraz grafiki 3D.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *