Pierwszy na świecie projektor 4K UST z Dolby Vision od Xiaomi

Pierwszy na świecie projektor 4K UST z Dolby Vision od Xiaomi

Firma Formovie Technology, lider w produkcji laserowych telewizorów i projektorów na świecie, zaprezentowała swoje flagowe i nowe produkty na targach CES 2023 od 5 do 8 stycznia. Formovie Tech jest częścią ekosystemu Mi, założonego przez Appotronics Corporation i Xiaomi Technology. Firma została założona w 2015 roku i od tego czasu stała się światowym liderem w dziedzinie laserowych telewizorów i projektorów, jej produkty są sprzedawane w ponad 60 krajach i regionach. Formovie otrzymało wiele nagród za swoje innowacyjne produkty, w tym CES Innovation Award i Red Dot Design Award.

Firma przedstawiła szereg innowacyjnych i interesujących produktów. Jednym z nich jest premierowy projektor Ultra Short Throw (UST) Formovie THEATER 4K UST, wyposażony w najnowszą technologię potrójnego lasera ALPD RGB+ oraz specjalnie zaprojektowany system dźwiękowy Bowers & Wilkins, który zapewnia niezwykłą kombinację obrazu i dźwięku. Jako projektor 4K UST z Dolby Vision, może zapewnić autentyczne kinowe wrażenia w domu. System Android TV 11 i obsługa głosowa Google Assistant umożliwiają oglądanie programów z serwisów streamingowych, takich jak Youtube, Amazon Prime Video, Hulu, HBO Max, Disney+ bez konieczności używania dodatkowego urządzenia.

Pierwszy na świecie projektor 4K UST z Dolby Vision od Xiaomi
Firma Formovie Technology zaprezentowała również inne unikatowe projektory, w tym Formovie V10, który został nagrodzony CES 2023 Innovation Award. Ten projektor charakteryzuje się ultrawysoką częstotliwością odświeżania 240 Hz i niskim opóźnieniem wynoszącym 12 ms, co sprawia, że jest to jedno z najlepszych urządzeń do grania. Formovie V10 zapewnia także oszałamiające wrażenia wizualne dzięki jasności 2500 ANSI lumenów i prawdziwej rozdzielczości 4K. W zestawie znajdują się standardowe głośniki pełnozakresowe o mocy 7,5 W oraz niezależny subwoofer o mocy 15 W, a obsługa dźwięku przestrzennego Dolby umożliwia cieszenie się dźwiękiem 360°. Projektor Formovie V10 ma elegancką, prostą konstrukcję, która pasuje do różnych stylów domowych.

Innym ciekawym projektorem jest Formovie S5, który został zaprezentowany po raz pierwszy na światowym rynku od czasu debiutu w Chinach we wrześniu 2022 roku. Ten projektor laserowy z technologią wyświetlania ALPD zapewnia jaśniejszy obraz o jasności 1100 ANSI lumenów w smukłej i kompaktowej obudowie. Formovie S5 jest wyposażony w system dźwięku stereo zaprojektowany przez profesjonalny zespół we współpracy ze światowej klasy marką audio Denon. Poza tym, wiele inteligentnych automatyzacji i FengOS ułatwia konfigurację i użytkowanie tego projektora.

Firma Formovie zaprezentowała również dwa inne projektory laserowe – S5 Rolling i X5 4K Laser. S5 Rolling został zintegrowany z przyszłą koncepcją kwadratowej podstawki i umożliwia wyświetlanie wysokiej jakości wideo w dowolnym miejscu. Użytkownicy mogą łatwo sterować projektorem i cieszyć się efektami dźwiękowymi Denon, naciskając przyciski na stojaku oraz bezprzewodowo ładować swoje telefony. Formovie X5 to kolejny doskonały projektor laserowy 4K, zintegrowany z technologią dźwiękom Denon, technologią ALPD Laser i rozdzielczością 4K.

Dodaj komentarz

trzynaście − dziesięć =