CineBeam PF510Q – nowy projektor od LG

CineBeam PF510Q – nowy projektor od LG

Firma LG Electronics USA ogłosiła dostępność swojego najnowszego inteligentnego przenośnego projektora, CineBeam PF510Q. Ten nowy model dołącza do linii premium CineBeam i jest zaprojektowany tak, aby zapewnić kinowe wrażenia w każdym pomieszczeniu. Ważący zaledwie 0,95 KG projektor CineBeam PF510Q jest łatwy do przenoszenia i może być używany do strumieniowania filmów, udziału w zajęciach sportowych online i wielu innych.

PF510Q jest zbudowany z lekkiej i kompaktowej konstrukcji, co ułatwia przenoszenie go z pokoju do pokoju lub podróżowanie. Oferuje szeroki zakres rozmiarów ekranu, od niewielkiego 30 calowego do imponującego 120 calowego, pozwalając użytkownikom dostosować rozmiar ekranu do swoich preferencji. Z rozdzielczością FHD, jasnością 450 lumenów i stosunkiem kontrastu 150 000:1, CineBeam PF510Q zapewnia jasny i żywy obraz. Projektor posiada również HDR, co pozwala na odwzorowanie jeszcze bardziej naturalnych i realistycznych barw.

Projektor posiada również funkcję automatycznej korekcji trapezowej w pionie, która dostosowuje geometrię obrazu, aby eliminować zniekształcenia i skosy, zapewniając wyraźny i czysty obraz.PF510Q jest również inteligentny i kompatybilny z wszystkimi popularnymi usługami streamingowymi, takimi jak Disney+, Prime Video, YouTube, AppleTV+ i innymi. Projektor można sterować bezprzewodowo za pomocą Apple Air Play i Apple Home, a treści mogą być również przesyłane bezprzewodowo z urządzeń z systemem Android na ogromny ekran projektora. Dzięki wyjściu dźwięku Bluetooth oraz 5 W monofonicznym głośnikom, użytkownicy mogą cieszy się jeszcze lepszym dźwiękiem podczas oglądania filmów czy słuchania muzyki. Źródłem światła w projektorze jest dioda 4-kanałowa (RGBB) o żywotności 30 000 godzin, co pozwala na długotrwałe użytkowanie bez konieczności wymiany źródła światła. CineBeam PF510Q jest dostępny w sprzedaży w cenie 599 USD.

Dodaj komentarz

20 − dwanaście =