Odyssey Neo G7 – premiera monitora od Samsung Electronics

Odyssey Neo G7 – premiera monitora od Samsung Electronics

Samsung Electronics wprowadził na rynek swój nowy monitor do gier, Odyssey Neo G7 (model G70NC). Jest to pierwszy płaski model firmy Samsung wykorzystujący technologię Mini-LED, która pozwala na ultradokładne i precyzyjne sterowanie gęsto upakowanymi diodami LED. Dzięki temu, gracze mogą zobaczyć bogatszą czerń, bardziej ekspansywną ekspresję kolorów i więcej szczegółów, nawet w zacienionych środowiskach gier. Nowy monitor oferuje graczom 43-calowy ekran o rozdzielczości 4K (3840 x 2160) z certyfikatami VESA Display HDR 600 i HDR 10+, co zapewnia zaawansowaną jakość obrazu i najlepszą grafikę dzisiejszych czasów. Technologia Quantum firmy Samsung, wykorzystująca diody Quantum Mini LED, pozwala na ultradokładne i precyzyjne sterowanie gęsto upakowanymi diodami LED, co przekłada się na bogatszą czerń, bardziej ekspansywną ekspresję kolorów i więcej szczegółów, nawet w zacienionych środowiskach gier. Monitor posiada także częstotliwość odświeżania na poziomie 144 Hz, czas reakcji 1 ms (MPRT) oraz obsługę technologii AMD FreeSync Premium Pro. Dodatkowo, Odyssey Neo G7 jest wyposażony w system Tizen OS, co umożliwia korzystanie z serwisów streamingowych i posiada wbudowane głośniki o mocy 20W oraz bogaty zestaw złącz, w tym 2x HDMI 2.1, DisplayPort 1.4 i 2x USB 3.0 typu A.

Firma Samsung Electronics pragnie zaspokajać potrzeby graczy poprzez oferowanie innowacyjnych produktów, które pozwalają na pochłonięcie gry dzięki wydajności wizualnej, potęgującej intensywne doznania emocjonalne. Premiera Odyssey Neo G7 jest kolejnym krokiem w rozwijaniu linii produktów Odyssey i zapewnieniu graczom jeszcze lepszych wrażeń podczas gry.

Innowacyjne funkcje monitora pozwalają na dostosowanie rozmiaru ekranu, położenia i proporcji w celu uzyskania optymalnej konfiguracji do gry. Flex Move Screen pozwala na dostosowanie rozmiaru ekranu od 43 do 20 cali, aby dopasować go do preferowanego rozmiaru w zależności od gry. Samsung Game Bar to potężne narzędzie, które umożliwia szybkie przeglądanie i zmianę ważnych ustawień bez konieczności opuszczania ekranu gry.

Monitor jest również wyposażony w inteligentne funkcje, takie jak Samsung Smart Hub i Samsung Gaming Hub, które zapewniają konfigurowalne wrażenia. Samsung Gaming Hub to platforma do strumieniowego odkrywania gier, która umożliwia natychmiastowy dostęp do gier od partnerów, takich jak Xbox i NVIDIA GeForce NOW. Dzięki aplikacjom partnerów, takim jak Prime Video, Netflix i YouTube, użytkownicy mogą również korzystać z funkcji smart TV.

Dodaj komentarz

jeden × 1 =