Redmi Smart Band 2 niebawem w Europie

Redmi Smart Band 2 niebawem w Europie

Redmi Smart Band 2 to inteligentna opaska, która zachwyca swoimi funkcjami związanymi z kontrolą i poprawą jakości zdrowia. Firma Xiaomi wprowadza na rynek nową opaskę, która ma spełnić wymagania nawet najbardziej aktywnych użytkowników.

Redmi Smart Band 2 jest lekki i smukły, a także wodoszczelny /5ATM/, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla osób, które lubią aktywny styl życia. Urządzenie wyposażone jest w dotykowy ekran TFT o przekątnej 1,47 cala, co pozwala na łatwe korzystanie z jego funkcji. Posiada lekki, ultrasmukły korpus o grubości 9,99 mm. Dostępna jest w 6 różnych wariantach kolorystycznych pasków więc to też spory wybór dla kupującego.

Zdjęcie ze strony www.mi.com

Redmi Smart Band 2 jest wyposażony w żyroskop, akcelerometr i pulsoksymetr, a także posiada połączenie Bluetooth z systemami Android i iOS. Jest to urządzenie idealne dla każdego, kto chce zadbać o swoje zdrowie i aktywność i nie chce wydać zbyt dużo na opaskę bo cena opaski to ok 165 PLN. Opaska posiada szereg funkcji monitorujących nasze zdrowie i aktywność, takich jak monitorowanie snu i ćwiczeń, a także wyposażona jest w rozbudowanego trenera fitness. Redmi Smart Band 2 może wytrzymać do 14 dni przy typowym użytkowaniu lub 6 dni przy intensywnym użytkowaniu co naprawdę jest świetnym wynikiem.

Warto podkreślić, że Redmi Smart Band 2 pozwala na śledzenie ponad 30 aktywności fizycznych, dzięki czemu użytkownik może monitorować swoją aktywność i dostosować ją do swoich potrzeb.

Podstawowe parametry:

Ekran: 1,47 cala TFT, 172 x 320 pikseli, 247 PPI

Ekran materiał: Szkło hartowane z powłoką zapobiegającą pozostawianiu odcisków palców | Mikrozakrzywione szkło 2,5D

Grubość: 9,99 mm

Waga: 14,9 g bez paska

Monitorowanie: Snu, SpO2, całodziennie monitorowanie tętna, stresu oraz śledzenie zdrowia kobiet

Tryby treningowe: ponad 40

Tarcze: ponad 100

Wodoodporność: 5ATM

Bateria: 14 dni typowe użytkowanie, intensywne 6 dni

Sposób ładowania: Ładowanie magnetyczne

Kolory opasek: Kość słoniowa|Oliwka|Snazzy Green|Niebieski|Czarny|Różowy

Aplikacja: Mi Fitness

Łączność: Bluetooth 5.1 BLE

System operacyjny: Android 6.0 lub nowszy, iOS 12 lub nowszy

Dodaj komentarz

sześć + 20 =