Razer Viper Mini Signature Edition – myszka ze stopu magnezu

Razer Viper Mini Signature Edition – myszka ze stopu magnezu

Razer, czołowa globalna marka dla graczy, ogłosił wprowadzenie na rynek myszki Razer Viper Mini Signature Edition. Jest to dzieło wieloletniej staranności i inżynierii, a zbudowana z najlepszych w swojej klasie technologii Razer, jest to ultra-wysokiej jakości, bardzo lekka bezprzewodowa mysz do gier.

Projektowana dla graczy, którzy chcą mieć wszystko, Viper Mini Signature Edition jest szczytem wydajności myszy do gier. Ważąc zaledwie 49 gramów, gracze mogą doświadczyć prawdziwej perfekcji dzięki temu wyjątkowemu urządzeniu peryferyjnemu klasy mistrzowskiej. Lekka konstrukcja ze stopu magnezu pozwala na jednoczesne zapewnienie wytrzymałości i wygody użytkowania.

Egzoszkielet ze stopu magnezu jest trwały i lekki, a technika formowania wtryskowego pozwala na jego produkcję z wysokiej jakości materiałów. To wszystko powoduje, że Viper Mini Signature Edition jest jednym z najlepszych produktów w swojej klasie, a gracze będą mogli cieszyć się niezwykłymi możliwościami i wyjątkowym designem.

Chcieliśmy stworzyć najlepszą lekką i wydajną mysz do gier” – powiedział Barrie Ooi, szef działu gier komputerowych w Razer. „Viper Mini Signature Edition to nasz najbardziej ambitny projekt i z pewnością nie zawiedzie oczekiwań graczy”.

Dane techniczne:

Czujnik optyczny: Razer Focus Pro 30K

Tryby łączności: Tryby bezprzewodowe i przewodowe Razer HyperSpeed

Dokładność rozdzielczości: 99,8%.

Przyspieszenie: do 750 cali na sekundę (IPS) / 70 G

Wytrzymałość: Razer Optical Mouse Switches Gen-3 oceniane na 90 milionów kliknięć

Żywotność baterii: do 60 godzin z łącznością bezprzewodową HyperSpeed

Inne cechy: Prawdziwie bezprzewodowa częstotliwość odpytywania 4000 Hz dzięki Razer HyperPolling Wireless Dongle

Przewód Speedflex typu C o długości 1,8 m / 6 stóp do ładowania i używania przewodowego

Rozmiar: 119 mm (długość) x 62 mm (szerokość) x 39 mm (wysokość)

Waga: 49 g (bez kabla)

Dodaj komentarz

5 × 2 =